Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kialakulhat még szerelem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat még szerelem az életemben?

Figyelt kérdés
29F lassan már 30, de még nem teljesen. Nyitott vagyok és nyitott szemmel járok ilyen téren. Van lány is akit szeretnék, közeledtem hozzá de ő nem nyitott bezárkózott előlem. Ti mit tanácsolnátok ebben a helyzetben?

2016. okt. 13. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

azt, hogy hagyd őt a fenébe, aki sz..rik rád, miért akarnál tőle bármit is?


örök szabályok: hasonló a hasonlót vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja!


Persze, hogy kialakulhat még szerelem az életedben, fiatal vagy még ahhoz, hogy panaszkodj emiatt!


fogalmazd meg magadban nagyon pontosan, hogy milyen tulajdonságokkal rendelkezzen álmaid nője, aztán tegyél azért, hogy megtaláld őt!

2016. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy a megfelelő pillanatban megismersz majd valakit. Csak járj továbbra is nyitott szemmel, de ne feszülj rá a témára.
2016. okt. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"örök szabályok: hasonló a hasonlót vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja!"


Én is ebben hiszek, bízom.

2016. okt. 13. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Kialakulhat még szerelem az életemben?


'29F lassan már 30, de még nem teljesen. ' Na ennél a mondatnál nem is olvastam tovább mit írtál bocsi... na idefigyelj! Nagyon sok olyan embert ismerek aki 40-50 éves korában találta meg az igazit. Ez nem vicces, ez így van, az élet rendje! Van aki már 18 éves korában megtalálja az igazit, de van aki 30-40 éves korában :)

2016. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos találni fogsz egy olyan lányt, akit nagyon meg fogsz szeretni, szóval csak pozitívan gondolj a jövődre.

Ezzel a lánnyal lehet, hogy nem fog kialakulni kapcsolat köztetek, no de ezt azért nem lehet előre megmondani. Ismerkedjetek egymással és majd adja a helyzet magát. :)

2016. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!