Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti szoktatok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok a párotokkal közösen Pokemon GO-zni?

Figyelt kérdés
Van, hogy lementek direkt ketten vadászni? :)

2016. szept. 21. 22:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#8

Meg közben a CIA tesztalanyai is vagytok. Arra a szarra koncentráltok, nem a gyönyörű természetre.

2016. szept. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
10# Meg mint latod gyakorin senki, valaki meg csak nem is hallott errol, hogy mi ez :( Az itteni emberek mintha burokban elnenek, es nem csak emiatt :P
2016. szept. 22. 12:05
 13/19 anonim ***** válasza:

Komolyan? :) Aki nem tudja mi ez, az burokban él? :) :) :)

Nekem nem szimpi a játék és biztos, hogyha felhoznám egy pasinak, akikkel járni szoktam, kiröhögne. :)

2016. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
13# Nem muszaj szeretni nyilvan igen / nem valaszokat var az ember egy ilyen kerdesre. Csak ha valaki azt mondja egy lassan fel eves dologra ami a csapbol is folyik folyamatosan, hogy azt se tudja mi az, az furcsa. Es lehetne ez a dolog akarmi, nem kell egy gagyi jateknak lennie, a lenyeg hogy tenyleg nagyon sok ember ismeri, nagyon sokat cikkeznek rola, stb.
2016. szept. 22. 13:21
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha ilyenekkel játszana, szerintem nem lennénk együtt! :D


Az, hogy van valami hobbija / van a gépen valami értelmes játék ami kikapcsolja, és olykor - olykor beszéllok én is.. az úgy okés ..!

Az, hogy együtt csináljunk valami mókásat stb.. az is okés.


De az ilyen tinihülyeségek, nekem nem jönnek át! :S

2016. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tinihülyeség, a játékosok nagy része felnőtt ember, tekintve, hogy a Pokémon akkor volt nagy szám, amikor ez a felnőtt korosztály kisgyerek volt, a tinik nagy része azt se tudja mi ez. Inkább a huszonéves korosztály játszik vele. A tinik maximum a divat miatt letöltötték, de csökken a játékosok száma a kezdés óta, akik divatból kezdtek játszani, azok nyilván nem sokáig maradnak aktívak.
2016. szept. 23. 18:38
 17/19 anonim ***** válasza:
Igeeeeeeen! Bár mostanába hideg van de nyáron voltunk sokat.
2016. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mi call of dutyzunk bár most már csak én mert kiturtam szegény kockàm a gépétõl lelkesen megmutatta s most hoppon maradt. :))) De inkàbb rajzolni szoktunk együtt.

27N

2016. okt. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Vidám az élet a kicsoportban mi? Pokémon gó 2016... 2arc örök klaszikusa ugrik be:


"G**ciízű nyalóka, lézerkard, internetes mobil, Előbb utóbb úgyis jön megint egy kib**szott Csernobil. És akár, azok akikről írtam ezt, odavesztek, Hiszem, remélem ha nem is hallotok, éreztek."

2016. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!