Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet egy nagy összeveszésből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy nagy összeveszésből még később párkapcsolat? Férfiak?

Figyelt kérdés
Nagyon megbántott egy férfi. Igazából az érzéseim leírása után, dühöt éreztem és sok olyan dolgot is írtam, ami nyomdafestéket nem tűrő. De úgy éretem, hogy jogos, amit és ahogyan írok. Most tudom, hogy egy ideig nem fogunk beszélni, de nem tudom...sokszor jártam hasonló cipőben mással, akivel kibékültünk rá fél évre, egy évre és bocsánatot kért utólag, hogy sajnája, hogy hüly..e volt velem. Milyen gyakori egy párkapcsolat ilyen dolgok után? Tapasztalatok?

2016. aug. 7. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom h ezt a férfiak hogy látják de jó lenne tudni mert nekem is pont ilyen tapasztalatom van. Ő is megmondta h szeret,ám mégse jöttünk össze, utána csunya dolgokat irkáltam,stb.. mostmeg már ugy gondolom annyira megbántottuk egymást h nem is lenne jo ha együtt lennénk,mert mi van ha a másik félt a bosszu vezérli

25l

2016. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!