Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is megcsalt a fesztiválon?

Figyelt kérdés
A barátom elment egy fesztiválra. Minden rendben ment, megbíztam benne. Aztán napról napra kevesebbszer írt. Most látom, hogy kb. 5 új csaj az ismerőse lett facebookon. megnéztem és hát fesztiválosok. Írtam neki, hogy ennek vége. Jól tettem?

2016. aug. 6. 15:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen :)

Mivel úgyis szereted, vissza fogod fogadni egy héten belül és mivel most nincs barátnője, csak oda nem dugja be, ahová nem akarja...

2016. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ezek után visszafogadni.
2016. aug. 6. 16:00
 3/18 anonim ***** válasza:
23%
Most mi a baj? A fesztiválok erre valók nem? A fesztiválos szex, nem megcsalás, az csak fesztivál és kész.
2016. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szerintem, hogy ha valakinek van párja ez nem fér bele.
2016. aug. 6. 16:01
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

#3


Eléggé puttó a világ, ha ez így van.

2016. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetted jol mert elhamarkodottan dontottel. Nem tudsz semmit arrol hogy miert lettek ismerosok vagy egyaltalan kik azok, meg eselyt sem adtal ennek hogy ezt megbeszeljetek.

Ha meg akar csalni, ahhoz nem kell fesztivalm

2016. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%

Aha, szóval a fesztiválra a zene, a társaság, a kikapcsolódás és a hangulat miatt járnak a férfiak, ugye?

Ne legyünk naivak.

2016. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azért 5 csaj úgy, hogy a párom jelölte be őket szerintem nem véletlen. :D Mit mondana? Jaj csak barátkoztunk..nevetséges
2016. aug. 6. 16:06
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

#7


Azért férfigyűlölködtél egy ropogósat. Amúgy ha "a férfiak" "azért" mennek ki akkor "a nők" is. lég hulladék banda gyűlik össze ezeken a puttó fesztiválokon.

2016. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

9-es

Pontosan így van, ezért vannak a fesztiválok.

A nők szokták etetni azzal a népet, hogy nem jó pasik általi live-egoboost a céljuk, hanem a partizás a barinőkkel szupcsi zenére, de ezt hazugság.

Ha a backstage kamerái beszélni tudnának...

2016. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!