Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy megcsalt Vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy megcsalt Vele vagy éppen arra készül? Ez a testbeszéd, mit árul el?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy lány ismerőse. Most éppen együtt kell, hogy dolgozzanak valamin, szóval munkaidőben együtt vannak. Már bemutatta nekem a lányt, nem volt semmi, bár azért tény, hogy a tudat nem tetszik, hogy egy nővel mennyi időt együtt tölt. De megadtam a bizalmat. A lány éppen velünk egyidős. A barátommal korábbról is ismerték egymást, de akkor csak szinte látásból. Most viszont!


Azóta már többször volt, hogy buliban is ott volt, ahol mi. Nem is egyszer. Volt, hogy megvolt beszélve, volt, hogy nem (legalábbis velem nem). Szörnyű látni és beismerni, de a vonzalom megvan köztük. Annyira látszik.

De ennél már több is volt. Az egyik buliban akkor találkoztak össze, amikor én még nem értem oda (külön mentünk). Mikorra odaértem ez a látvány fogadott: a lány törölgette a szemét (sírt), de közben mosolygott a barátomra. A barátom a kezét a lány csípőjére tette és mondott neki valamit. Nagyon közel álltak egymáshoz és egymás szemébe néztek. Odamentem, megkérdeztem, hogy mi a baj. A lány nem igazán akarta elmondani, én meg nem faggattam. A barátom eközben hozzá közelebb állt, mint hozzám, és ránézett és magához húzva átölte és mondta neki, hogy "Nem lesz semmi baj, ne sírj már!". Mert a lánynak megint könnyes volt az arca. Úgy álltam ott, mintha nem is hozzám tartozna. Szinte nem is foglalkozott azzal, hogy odaértem és hogy nem ő a barátja, talán nem kellene ölelgetnie.


Most erről mit gondoltok? Lehet, hogy már meg is csalt vele? Látni kellett volna az arcát... Olyan kedvesen nézett rá. Velem egyáltalán nem is foglalkozott. Rám szinte soha nem néz úgy. A hangulatuk is együtt nagyon jó. Mindig nevetnek. A lány egyébként próbál velem nagyon kedves lenni, úgy csinál, mintha nem lehetne észrevenni semmit.

Csak én láthatok ebbe többet? Ha megkérdezném biztosan azt mondaná, hogy nincsen közöttük semmi, sőt még mérges is lenne. De tényleg néha úgy csinálnak, mintha egy pár lennének. Edzeni is mentek már együtt többször. Szóval már munkán kívül is vannak programjaik.


Érdekel a ti véleményetek!



2016. aug. 4. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszéljétek meg.A kommunikáció az alapja mindennek,tapasztalat!Lehet elkezdődött valami,de mivel nem ismerem a párod,lehet hogy neki ez simán belefér hogy vannak lánybarátai(ismerek ilyet).
2016. aug. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nézd, nem tudom. Én nő vagyok, kapcsolatban, de nagyon jóban vagyok egy egyedülálló férfi kollégámmal. Ténnyleg jóban, csomó közös programot csinálunk, néha ketten is elmegyünk ide-oda. Barátommal jóban vannak, nem féltékeny rá. Nem gondolnám, hogy ő többet akarna. (Múltkor ettünk dinnyét, és nem kaptam meg a közepét... pedig ha valaki szeret, tuti odaadja. :D Szóval tuti nem. Najó, nem csak ebből gondolom.) Én biztos nem akarok többet tőle. Nagyon rosszul esne, ha a barátom féltékenykedne. Ha nem amiatt kéne köztük választanom, mert a barátom féltékenykedik, egyértelműen őt választanám. Még egy olyan 75-25 akkor is, ha ő lenne az ok, de nem esne jól, na...


Ettől függetlenül, lehet hogy köztük meg tényleg több van. Csak azt akartam kifejteni, hogy nem biztos. Én meg szoktam érezni, ha féltékenykednem kellene. Volt már több korábbi barátomnak közeli lány barátja, olyan is akire sose voltam féltékeny, és tényleg felesleges is lett volna... És olyan is, akire az első pillanattól, és ott is hagyott érte később vagy legalább is nem sokkal a szakítás után összejöttek. Függetlenül attól, hogy hisztiztem-e ellene. Ez persze nem reprezentatív, de eddig így volt.


De én nem fújok reflexből arra, ha van egy lány barátja. Ha te is el tudod ezt a tényt alapból fogadni, de ezzel a konkrét lánnyal más az érzés, akkor ott gond lehet. Szerintem valami biológiai dolog lehet benne, egy hosszabb kapcsolatban tudat alatt érzed a párodon, hogyha beindulnak a hormonjai, amik csak akkor csinálják, amikor friss kapcsolat van vagy az azt megelőző vonzódás... Ha tudod, hogy nem miattad van, de ez van, akkor más miatt van... Aztán lehet, hogy csak ráhibáztam mindig, de el tudom képzelni, hogy tényleg van ha nem is kézzel fogható, de orral érezhető jele.

2016. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a második bekezdésem félreérthető... Mindenképpen a barátomat választanám, és a 75-25 is a barátom felé hajlik, csak nem volt egyértelmű szerintem, hogy mit akartam írni...
2016. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért sírt, mert a barátod visszautasította. Először próbáld a barátodtól megtudni, hogy a sírásának van-e köze a ti kapcsolatotokhoz, mindenképp beszéljétek meg. Nem jó jel, ha a csípőjét fogta, sima barát max a vállát fogja egy nőnek....
2016. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az igazság az, hogy engem is csinosnak mondanak. De valójában azzal a lánnyal pont két ellentétes típus vagyunk. Ő is nagyon szép.

Nekem szőke vállig érő hajam van, kicsit magasabb vagyok mint ő, de még így sokkal alacsonyabb, mint a barátom. Az arcom átlagos. Ezzel szemben neki majdnem derékig érő barna haja van, gyönyörű kék szeme és elég izmos is. Úgy értem, hogy a karja tényleg elég izmos, de nem viszi túlzásba.

Nincs okom a féltékenykedésre külső alapján, egy szinten vagyunk, csak mások.

Egyedül ez a túl nagy összhang zavar! Talán tényleg az van, amit mondasz. Hogy megérzem. Amikor megtudtam, hogy együtt fognak dolgozni, az egyetlen bajom az volt, hogy eddig mindig férfiakkal dolgozott. De alapvetően nem zavart.

2016. aug. 4. 23:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem ez a szitu nagyon zavarna. En szemely szerint tobbet latnek koztuk mint baratsag. Ultesd le a baratod es hatarozottan beszelgess el vele. Ami nem esik jol, azt ne tartsd magadban.
2016. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mint uzletkoto es gyakorlott testbeszed olvaso,azt mondom, h kozel allnak egymashoz. A poz az nem barati. Figyeld meg a lanyt meg a baratod is: a baratsival hasznal-e ilyen kozeli tavolsagot? Ha nem, akkor elkezdodott koztuk vmi.

N

2016. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már az egyéves kisfiunkat is bemutatta neki. Nem bántam, csak erre még ennyire nem volt példa. Szóval nőket még nem mutatott be neki.

2016. aug. 5. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!