Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha a lány így néz rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a lány így néz rám?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel kb. 10 hónapja nagyon jóba lettem. Legjobb lánybarátom, neki meg én legjobb fiubarát.

Már többen is észrevették, hogy mikor velem beszél kikerekedik az orrjuka és néha még a szemöldökét is rebegteti. ez miért lehet? mit jelent?

(ja és asszem ku**ára beleszerettem, de félek ha elmondom neki megromlik a barátságunk szerintetek mit tegyek?)



2013. jún. 18. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az állatoknál szokták megfigyelni ugyan ezt ha támadó pozicióba kerülnek.
2013. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

a többiek az orrjukát nézik miközben a lány veled beszél? az konkét :D


gondold át, hogy megéri-e kockáztatnod vagy sem

2013. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
és a lyuk-at leírtam pontos jével XD beszarok
2013. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet kár megkérdezni itt, mert egyértelmű, hogy bukik rád, mint gyöngytyúk a takonyra. A gyöngytyúk meg nagyon szereti a taknyot. :)
2013. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szia szerintem ha kipuhatolnád hogy neki milyen pasik jönnek be mint barát megkérdezed és ha zavart lesz és sokat mosolyog rád akkor biztos te is bejösz neki legalábbis én igy csinálnám.

De ha veled beszél és még a szeme is mosolyog akkor tuti te is tetszel neki.

Hát bocs ha rossz tanácsot adtam. Sok sikert!

2013. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és még most keresd fel, hogy beleszerettél, így majd nem tud aludni és csak téged akar, de azonnal.
2013. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Navorski imádom a válaszaid :DD
2013. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szólj a csajnak, hogy tanítson meg szemöldököt rebegtetni:DD Szerintem az szempilla akart lenni.:)

Amúgy tegyél apró lépéseket felé a kapcsolat érdekében... Pl bókolj neki aranyosan, meg ilyenek. Egy-két "félreérthető" beszólás, és te is meglátod, hogy reagál.

2013. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én csaj vagyok,és ez jel,hogy tetszel neki! XDD

És ha neked is tetszik,bókolj,kedveskedj,és kicsit add a tudatára mi is van,de ne legyél nagyon nyomulós!(én személy szerint utálom azokat a pasikat akik nagyon nyomulnak) xD

Sok sikert! :)

2013. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!