Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is megcsalt a fesztiválon?

Figyelt kérdés
A barátom elment egy fesztiválra. Minden rendben ment, megbíztam benne. Aztán napról napra kevesebbszer írt. Most látom, hogy kb. 5 új csaj az ismerőse lett facebookon. megnéztem és hát fesztiválosok. Írtam neki, hogy ennek vége. Jól tettem?

2016. aug. 6. 15:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki kevesebbszer ír akkor annak az az oka hogy talált magának olyan elfoglaltságot ami eltereli Rólad a gondolatait. 2016 van és nem 1970 hogy elvétve van vezetékes telefon vagy levelet kelljen írni. Jelenleg egy éppen süllyedő hajóról is tudunk jelentkezni....ha akarunk. Az ilyen fesztiválok 80%-ban a csajokról szólnak a pasiknak. Nem szent írás hogy megcsalt, de ezt jó eséllyel úgysem tudod meg. Akár visszafogadod akár nem. Ha meg is tette, nem fogja elmondani.
2016. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nem tudja használni sokat a telefont, mert nem tudja tölteni. Oké, fesztiválon van, nem vártam el, hogy egész nap a telefonját nyomkodja. De tisztában vagyok vele ezek után, hogy ott történt valami.
2016. aug. 6. 16:13
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt ezt már az elején is mondhatta volna hogy gondok lesznek a töltéssel. Másrészt vannak akik 3 percenként tolják fel a facebookra a selfiket. Fura hogy ők tudják tölteni a mobilokat. És ez nem kötekedés, csak nekem a munkám része hogy megtudjam ki hazudik. És egy idő után borzasztóan unalmasak az efféle kifogások.
2016. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szóval kaller vagy
2016. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
És hogyan fogadta, hogy szakítottál vele?
2016. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kaller? Aligha.
2016. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A legböszmébb Feri ***** válasza:

"csak nekem a munkám része hogy megtudjam ki hazudik"


Azzistenit, itt a Nemzetbiztonság?!

Kérdező, félrekefélt, nem is kérdés. Az élet kemény.

2016. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Istenem adj erőt...
2016. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!