Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb nő elhagyja a párját, mert csak ritkán mennek valahova?

Figyelt kérdés
Én a párommal 9 éve vagyunk együtt, nem sok helyen voltunk, riktán tudunk elmenni, de soha se hagynám el és ő se engem pedig aztán mindkettőnk sokaknak tetszik.Szóval ne gondoljátok, hogy csúnya emberek vagyunk.Én 27 Párom: 31 Szóval mi vagyunk az élő páldák, ha nem megyünk sehova, akkor se tud ellaposodni.
2016. aug. 5. 13:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
70%

Most neked őszintém ,mi közöd van ahhoz ha más nő elhagyja ezért a párját?

Mit érdeke ez téged?


Amúgymeg,nem feltétlenül csak a nők lépnek arréb :D

2016. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagynám el a párom, ha nem mennénk sehova: egyszerűen nem is jönnék össze olyan emberrel, akinek nincs szüksége a csavargásra. Nagy szervező vagyok, imádok utakat szervezni, érdekes városok után kutatni, majd ha találok, el is menni oda, interaktív programokra járni, mint a bikali élménypark, sokat kutyagolni, játszani. És mindezt a párommal megélni! Az exemmel ezt nem lehetett, boldogtalan voltam. Egyszer élek, nem arra akarok visszaemlékezni később, hogy a négy fal között éltem. Nekem erre van igényem, és szerencsére a párom is vevő erre, szervezzem meg, és megyünk.

Ha neked megfelel az otthonülés, semmi gond nincs veled, teljesen rendben vagytok, de nem kéne minősíteni azt, akinek más az igénye. És attól még, hogy valaki posztol facebookra, nem azért megy, hogy posztolhasson...

2016. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált vagyok és javarészt otthonülős,de olykor szeretek kimozdulni.Utazni is szeretek pl.,olyan emberekkel,akiket szeretek,most is megyek majd nyaralni a legjobb barátnőmmel.Viszont volt olyan pasim,aki behisztizett tényleg az utolsó pillanatban,hogy márpedig ő nem megy Törökországba-pedig hol volt még akkor az ISIS-,pedig előtte semmi baja nem volt a dologgal.Ugyan otthonülős vagyok,de aki ennyire beszxari pasi léttére,attól a hideg ráz,nem tudok rá felnézni.
2016. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
mert nem vagyunk egyformak. Lehet unalmas egesznap a hazban es egyhangu? Attol szereted, de egy ido utan az egyhangusag sajnos rossz veget vett a dolgoknak. Van aki szeret unalmasan elni van aki nem. Sok fiatal meg elne picit mert meg fiatal es nem nyugdijas. Ettol meg szereti a parjat es azt sem jelenti hogy mindennap menjenek mert az se jo de hogy sose az mas. Ido utan neked se lesz eleg..es most nem arrol van szo hogy mutogassa az ember merre jart
2016. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!