Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb nő elhagyja a párját, mert csak ritkán mennek valahova?

Figyelt kérdés
Én a párommal 9 éve vagyunk együtt, nem sok helyen voltunk, riktán tudunk elmenni, de soha se hagynám el és ő se engem pedig aztán mindkettőnk sokaknak tetszik.Szóval ne gondoljátok, hogy csúnya emberek vagyunk.Én 27 Párom: 31 Szóval mi vagyunk az élő páldák, ha nem megyünk sehova, akkor se tud ellaposodni.
2016. aug. 5. 13:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Mi sem megyünk sehova, legalábbis nem mennénk, ha tehetnénk, mert jelenleg még "muszáj". Pár hét múlva már költözünk, vége lesz az ingázásnak, onnantól mi sem fogunk menni sehova. Mégsem unjuk meg egymást...


Az emberek különbözőek.

2016. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
29%

10-es

De ezzel mit akarsz mondani?

Igen, sok ma az ilyen nő, nem is örülünk neki túlzottan.

Én is inkább otthonülős vagyok(mint a dolgozó férfiak többsége), de mégis kimozdulnék, akkor sem pilates/konci/fesztivál/kizomba-baromságokra mennék, elhiheted. A legtöbb nővel nem vagyok kompatibilis, így jártam.

2016. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Most azt gondolod, hogy ettől te jobb vagy másnál? Mert te szeretsz otthon punnyadni a barátoddal? Én is szeretem a barátomat, mégse szeretem a semmit tevést, inkább kimozdulok vele vmerre, napi 8 óra munkától huszonéves nem szabadna elfáradnia senkinek, mi sem tesszük, inkább szórakozunk, amíg megtehetjük. Ja és sosem csinálunk fényképet és tesszük fel sehova, mégis megvagyunk
2016. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%

Azert ne essunk at a lo tuloldalara, hogy aki menni akar valahova, az rogton "ingerehes lotyo" es azert akar menni hogy utana onnan posztolgathasson, te meg a szent vagy mert a tyukolban is boldog lennel csak mert a pasiddal vagy ott.

Ez abszolut ket ember igenyeitol fugg, illetve az adott szemely sajat igenyetol is. Van aki nem fog a teve elott ucsorogni mondjuk egy panelban a pasijaval mert neki ez nem szinvonal. En pl. ilyen vagyok. Tobbre becsulom magam annal hogy egy panelben vagy tyukolban ucsorogjek barkivel is. De ezzel ellentetben volt olyan kapcsolatom is, ahol nagyon lustak voltunk megis mukodott. Jelenleg viszont olyan van, ahol ujabb uticelokat tuzunk ki, programokat nezunk, koncertekre jarunk stb. Ha neked oke, akkor az jo, de mas kapcsolataba nincs jogod beleszolni a sajatodrol levont kovetkeztetesek miatt.

2016. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Volt osztálytársam hiába vitte a nőjét, ahova csak tudta, mégis azt mondta, sose megyünk sehova és elhagyta és mennyi képet is repített a fb-ra, hajaj. Egy pesti taxisra lecserélte, na most mehet mindennap :D. Mondjuk a nőcske nem is dolgozott, de elvárásokkal a plafont kiütötte.
2016. aug. 5. 14:30
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:16

Az exem is ilyen volt, nincs ezzel gond, csak nem illettünk össze, ennyi.

Amúgy ő nem melózott, egész nap otthon ült, és így volt fáradt.

Mostani párom meg 8-10 óra fizikai munka után még tele van energiával :DDD


Amúgy kérdező, szerinted aki eljár programokra, az a facebookon él?? Csomó helyen voltam a párommal, egyiket se raktam fel... Nekem az számít, hogy kettőnknek legyenek közös élményeink, nem az, hogy mások látják-e..

Amúgy tök király otthon punnyadni is, de ha mindig az van, az számomra unalmas. Nem tudom, neked ez miért fáj. Mindenki keressen hozzá illő párt, és ennyi.

2016. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
37%
Örülj neki hogy te nem vagy k urva.ennyiiiiii...
2016. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

A ti kapcsolatotok azért működik, mert ez mindkettőtöknek elég. De most képzelj el egy örökmozgót, meg egy otthonülőt... Nem működne hosszú távon. Az örökmozgó állandóan menne, az otthonülő meg jól elvan a négy fal között is, neki nyűg kimozdulni...


Hasonlót kell választani, és akkor mindenki boldog.


Pont tegnap beszéltük egy ismerősömmel, hogy én magát az utazást is élvezem, nem csak az úticél az élmény számomra, ő meg teljesen másképp van ezzel, mert neki az utazás nyűg, csak az úticél a fontos, ha megy valahova. Hát, nem alkotnánk jó párost, de nem is szenved csorbát az ismeretségünk, mert nem párkeresés kapcsán ismerjük egymást.

2016. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze, mindenki k'rva, aki nem akar állandóan otthon ülni, és a kérdező az egyetlen normális nő a világon.:D
2016. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Én ilyet nem mondtam, ne forgasd ki a szavaim!
2016. aug. 5. 16:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!