Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb nő elhagyja a párját, mert csak ritkán mennek valahova?

Figyelt kérdés
Én a párommal 9 éve vagyunk együtt, nem sok helyen voltunk, riktán tudunk elmenni, de soha se hagynám el és ő se engem pedig aztán mindkettőnk sokaknak tetszik.Szóval ne gondoljátok, hogy csúnya emberek vagyunk.Én 27 Párom: 31 Szóval mi vagyunk az élő páldák, ha nem megyünk sehova, akkor se tud ellaposodni.
2016. aug. 5. 13:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Sorry, de most panaszkodsz vagy dicsekszel?
2016. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Csak nem értem a többi nőtársam gondolkodását
2016. aug. 5. 14:03
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Úgy csinálsz, mintha minden nőtársad egyformán gondolkodna és így létezne egy egyetemes szabály, aminek megfelelnek.

Valaki bármit eltűr egy életen át és folyton mosolyog, valaki meg egy rossz pillantás nyomán képes szakítani.

Ez van.

2016. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Sok nő azért hagyja el a párját, mert nem mennek sehova sem. Ha mi innentől fogva nem mennénk sehova, akkor se kellene más, csak a Tamás.
2016. aug. 5. 14:07
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, van aki szeret otthon lenni, és nem igényli. Van, aki meg igen.

Engem az őrületbe kergetett, mikor 20 évesen annyi volt az összes program, hogy néha megnéztünk egy-egy filmet... Ennél még a nagyszüleim is aktívabbak, és többször mozdulnak ki :D

2016. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nektek ez az igényetek. Én utálok otthon ülni és tv-zni, nekem az unalmas, inkább sétálok a városban, a szabadban, kártyázok, haverokkal vagyok vagy bármit csinálok, ami nem otthon egy helyben ücsörgés, mert annál unalmasabb dolog nincs a világon. De szerencsére a párom is ilyen. Ha nem ilyen lenne, akkor az évek alatt meguntam volna és elhagytam volna. Nem tudom ezen mit nem lehet érteni
2016. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy lenne, ha mennénk mindennap vagy egyik nap se sehova, amíg a szerelmemmel vagyok.
2016. aug. 5. 14:16
 8/24 anonim ***** válasza:
78%

"Engem az őrületbe kergetett, mikor 20 évesen annyi volt az összes program, hogy néha megnéztünk egy-egy filmet.."


engem meg az kergetett az őrületbe, hogy mikor hazaértem a melóból, már mehettem el olyan programokra, mikre semmi kedvem nem volt, mindezek mellé még fáradt is voltam. Ha meg nemet mondtam, akkor jött a hisztiroham a részéről.

2016. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egyének igényein múlik. Van aki szeret otthon küppedni a tv előtt a végtelenségig, és vannak akiknek szükséges a kimozdulás, abból töltődnek fel.

Meg kell találbi az egészséges egyensúlyt, ami mindkét felet elégedettséggel tölti el :)

2016. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
ő egy ingeréhes lotyó lehetett, jobb is, hogy vége lett. KEvés olyan nőtársam van, akinek az a fontos, hogy a szerelmével lhessen, mindegy hogy hol, akár a tyúkólban is.Sok nőnek az a lényeg, menjenek, fotók készüljenek és a fel a fb-ra, hogy megmutassák, mi is mennyi helyre megyünk.
2016. aug. 5. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!