Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30 év után megkeresni szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év után megkeresni szerelmet vallani és beteljesülest kerni akar egyszery általános iskolai nagy szerelemtől? Pasitol 40 eves

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 12:19
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Ez baromság. Ha megtaláltad közösségi oldalon, akkor miért nem írsz neki?

Ismeritek egymást, nem vagytok idegenek.

Megkérdezhetnéd hogy van, mi újság vele, hogy alakult az élete.

2016. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
De ez akkor is egyoldalú volt azt hiszem így nem tudom de nem hálózatok még úgy hogy egyszer nem érezhetően ot
2016. aug. 2. 12:42
 13/40 anonim ***** válasza:
11, jól mondja. először neten puhatolózz.
2016. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Ő sajnos nincs facen csak a felesége és a gyerekek de azok folytonposztolnak így mindig van ujkep rola
2016. aug. 2. 12:43
 15/40 anonim ***** válasza:

Ja hogy családos?

Így már értem :(


Akkor inkább írj le neki emailben mindent és ne kérj semmit. Ha megnősült és családja van, akkor valószínűleg eleve esélytelen a dolog, de attól még ha ennyire nyomja a lelked, akkor elmondhatod.

2016. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
A neje sokkal rondabb nálam egyébként picit kövér még zsomle arcú puffadt de a pasi az olyan mint rég az egyetemen még pont olyan mint ő általánosan.furcsa hogy rondabb bejött esküvői kepukon is mikor mindig bombanoi voltak
2016. aug. 2. 12:45
 17/40 A kérdező kommentje:
Nem tudom semmilyen elérhetőséget csak a települést ahol laknak
2016. aug. 2. 12:47
 18/40 anonim ***** válasza:

Én ezt mind elhiszem, de az emberi érzések nem ilyenek.

Bárki mond bármit, a házasság, illetve a komoly kapcsolat nem a szépségen alapul normális esetben.

Ha felszínes lenne, akkor biztosan nem ő lenne a felesége, de nem véletlenül vette el és alapítottak családot. Bizonyára szereti.

Én is szerettem már olyan embert, akit rajtam kívül mindenki ocsmánynak látott.

2016. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
És mit akarnál tőle? Elég lenne 1-2 együttlét vagy többet is?
2016. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Csak hogy legalább egyszer beteljesüljon
2016. aug. 2. 12:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!