Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, külső vagy a belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, külső vagy a belső fontosabb a számotokra? Őszintén!

Figyelt kérdés
Ha van egy srác, aki nem teljes egészében az ideálotok, például nektek a magas, izmosabb pasik jönnek be és van egy olyan srác, aki magas is, viszonylag szép az arca is, de mondjuk nagyon vékony, annak adnátok egy esélyt? És ha kiderülne, hogy belsőre olyan ember ez a személy, akire mindig is vártatok, akkor az a bizonyos külső hiba már nem is számítana?

2016. júl. 31. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nálam nem számítana, fontos, hogy megfogjon benne valami.
2016. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hozzám illő ember jön be, kívül-belül, olyan, akivel passzolunk, de ezt nem kívülállók határozzák meg, hanem én érzem. Nincs olyan, hogy vagy vagy, megalkuvásnak nincs értelme. Nekem ez a fontos. Más nevében nem tudok nyilatkozni.
2016. júl. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem volt olyan, hogy egyáltalán nem akartam megpróbálni valakivel, mert külsőre (szerintem) nagyon nem illetünk össze. A magassággal nem volt baj, az meg volt neki (én is magas vagyok). De nagyon- nagyon vékony volt. Én meg egyáltalán nem. (Most ezt nem kövérnek kell elképzelni, hanem úgy, hogy ő nagyon SOVÁNY volt, nekem meg a csípőm és a fenekem nagyobb voltegy picit az átlagnál) De nekem ez elég volt, ahhoz, hogy ne! Olyan furcsán éreztem volna vele magam, mivel mellette tényleg kövérnek tűntem. (Hangsúlyozom, hogy MELLETTE!)Pedig szerintem egy nőnek ez nem hiányzik. Szóval meg sem próbáltuk, pedig azt nem mondtam meg miért nem. Egyébként belsőleg nagyon összeilletünk, legjobb barátom volt (addig, míg nem adtam neki esélyt, onnantól kezdve már nem). A "sors fintora", hogy már én is vékony lettem a sok edzéstől, már nincs egyáltalán széles csípőm. De nem bántam meg! Nekem jól alakult, mert egy nagyon helyes barátom van, aki mellett történt meg az "átalakulás", és előtte sem éreztem mellette kövérnek magamat, mivel ő sem volt csontos. Őszinte voltam, most már jöhet a pontozás ;)
2016. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöldet nyomok, mert nincs olyan, hogy rossz vélemény :D
2016. júl. 31. 12:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Erre lányoktól ne várj őszinte választ! Igazából mindegyiküknek csak a külső számít.
2016. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valamennyire a külső is számít természetesen, de ezt most úgy mondjátok, mintha a férfiaknál nem így lenne.

Nekem a külső, belső egyaránt fontos, úgy teljes egy ember.

2016. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok vak, szóval látok, és nem vagyok gép sem, szóval érzek. A külső és a belső egyaránt fontos, és abból a szempontból teszem mérlegre, hogy mennyire illik hozzám. A kérdező meg tudtommal a lányokat, nőket kérdezte, nem a megkeseredett pasi felhasználókat, akiknek egy jó szavuk nincs a nőkről.
2016. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő fontos. A kapcsolat előrehaladtával az arányok változnak, eleinte amíg még randizunk, nyilván a külső lesz, ami jobban számít, de miután kezdem egyre jobban megismerni, beleszeretni, onnantól kezdve már nem csak a külseje tetszik benne és nem a csinos pofijába leszek szerelmes. Pont ezért van az, hogy ha valakivel elkezdek randizni, mert bejön és első látásra, egy beszélgetés után szimpatikus, de idővel kiderül, hogy olyan üres, mint egy kétezer éve kiszáradt hordó, akkor abból nem lesz semmi. De ha nem tetszik ránézésre, akkor nem kerül sor a randizásra, ismerkedésre sem, mert szerintem úgy nincs értelme.


Viszont nálam a külső igények nem egy egzakt, tényleges embert írnak le, hogy x centi magas, x kiló, ebből ennyi zsír, ennyi izom, haj-szemszín satöbbi, hanem egyszerűen ránézek valakire, és az első benyomás alapján. Nem tudok sablont mondani, nálam ez a rész is bőven érzelmi alapon működik- inkább a kedves, aranyos fejű srácokat nézem meg, mint a magas, kigyúrt egyenpasikat.

2016. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem mindegy, hogy másoknak mi fontos. a kérdés az, hogy neked (vagy épp neki, attól függően, hogy a történet melyik oldalán is állsz) mi és mennyire fontos. semmire nem mész vele, ha itt a lányok 99%-a ezt vagy azt hozza ki fontosabbnak, ha pont te (vagy a választottad) máshogy gondolja. akkor itt nem kaptál számodra hasznos tanácsot, hiába mondta meg mindenki a tutit.


vannak olyan lányok, akiknek akármilyen szép lehetsz, ha a belsőd, de méginkább a stílusod nem tudja megfogni. és vannak olyan lányok, akiket nem érdekel a belsőd, mert csak a külsőt nézik. vannak olyanok is, akiket egy jó szöveggel, temperamentummal és a személyiségeddel le tudsz venni a lábáról, akárhogy nézel is ki és van, akin meg a varázslat se fog, ha nem vagy az esete és lehet, hogy ez egyetlen egy, számodra teljesen megfoghatatlan dologban összpontosul, mondjuk hogy épp hordasz-e térdzoknit, vagy van-e rajtad sapka.


ha úgy érzed, hogy csak annyi hibázik benned, hogy vékony vagy, nem elég férfias a megjelenésed, akkor egyrészt ellensúlyozd ezt a megnyerő személyiségeddel, elbűvölő mosolyoddal, a lány számára érdekes és tartalmas beszélgetésekkel, szórakozással, hogy eszébe se jusson arra gondolni, hogy vékony vagy, mert annyira jó veled lennie.

másrészt nyilván nem árt, ha legalább eleinte nem olyan programokat szervezel, ahol nagyon feltűnő a vékonyságod (strand és egyéb vetkőzős programok mellőzése), próbálj olyan ruhákat hordani, amik lehetőleg nem emelik ki, hogy vékony vagy, de azért túlzásba ne vidd a dolgot, mert az irtó cikisen tud kinézni. mondjuk Woody Allennek pl. sokak zerint jól áll, hogy viccet csinál a hiányosságaidból. ha neked olyan a stílusod és jól tudod előadni, akkor akár neked is bejöhet, hogy nem elrejteni akarod a nyilvánvalót, hanem inkább viccet csinálsz belőle és szórakoztatásra használod. de ez csak akkor működik, ha egyébként is ilyen vidám, viccelődő, önironikus, már-már bohóc a személyiséged. lehet, hogy pont ezért fog mégjobban szeretni, hogy tudsz együttélni a hiányosságoddal és nem frusztrál, hanem inkább szórakoztatod vele őt is (pl. olyan pólót hordani, amire rá van festve Superman, vagy egy body builder). viszont ha ez a stílus neked nem áll jól, akkor ezzel nem érdemes erőlködni, mert csak hülyét csinálsz magadból - ahogy azzal is, ha nagyon rejtetegetni akarod az adottságaidat.

viszont ha csak az szól ellened, hogy vékony vagy, akkor próbálj meg sportolni, felszedni egy kis izmot. a mozgás kedélyjavító is, eleve jobban érzed magad tőle, a megjelenéseden is dob és még ha nem is leszel annyira izmos, mint a nő álompasijai, legalább valami javulást elérhetsz és az a pici már sokat számíthat. a legnagyobb különbséget viszont abban jelenti a sportolás, hogy teszel-e a célod eléréséért, vagy csak panaszkodsz/aggódsz miatta, hogy nem vagy elég sportos/férfias a csajnak, akit kiszemeltél és ez a hozzáállás beli különbség rengeteget számíthat a nőnek. akár sokkal többet is, mint az, hogy hogy nézel ki valójában.


de én nem vagyok nő, úgyhogy nem feltétlenül kell adnod a véleményemre.

2016. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!