Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nők! Hogyha "összerakh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Hogyha "összerakhatnátok" álmaitok férfiát, milyen lenne? Belső és külső tulajdonságokra is kíváncsi lennék. 20/l

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Nekem a sok pénz elég.
2016. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerek egy ilyet, aki teljesen le tudott nyűgözni és el tudnám képzelni velem az egész életemet. Egyetlen hibája, hogy foglalt, és nem én vagyok a párja. Amúgy meg jóban vagyunk. Igazából nem tudnám pontosan körülírni, miért pont ő és más hozzá hasonlók miért nem tudtak ilyen hatással lenni rám, talán ahogy viselkedik velem minden hátsó szándék nélkül. Szóval nekem ő álmaim férfija.
2016. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első kommentelő egy troll férfi, az tuti!


Nincs nekem álomférfim. Illetve mindig azt hiszem, hogy van, elképzelem, hogy pontosan hogy néz ki, milyen belülről. Aztán mindig totál más típusú pasi tetszik meg, akkor megint megváltozik a véleményem, megint más álompasit képzelek el. De aztán azt is felülírja egy újabb típusú. Ezt nem tudom neked elmondani általánosságban, általában az ideálomat az határozza meg, aki aktuálisan tetszik nekem. Régebben például a szőke pasik voltak a gyengéim, mert szerelmes voltam egy szőke fiúba. Régen utáltam a szakállas és tetkós férfiakat, most meg egy ilyen tetszik. Változik az ideálom, mint az évszakok :)

2016. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Komolyan mondod? ***** válasza:
Néma...
2016. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Férfias testalkatű, feminin lelkű, humoros, vidám, kedves, szeressen ölelkezni, előzékeny, talpraesett, agilis, kezdeményező, türelmes, nem erőszakos, kitartó, szeressen olvasni, zenét hallgatni, sportoljon valamit, kommunikatív, diplomatikus, legyen baráti köre, legyenek női barátai, önfeláldozó, monogám. Tisztelettel bánjon az anyjával.
2016. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!