Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitől lehet az, hogy beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy beszélgetek fiúval de emberileg úgy megkedvelem, hogy beleszeretnék óra hosszas beszélgetés után!?

Figyelt kérdés
de nem lehet mert nem vagyok lány nem vagyok nőnemű.
2016. júl. 30. 22:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10


Akkor operáltasd át magad, itt más nem fog segíteni. Egy hetero férfi nem fog homo férfivel járni, bármennyire is nem volt ez most PC meg liberális vélemény sem.

2016. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jó csak az méreg drága meg nem tudom az alap szervi betegségeimmel vállalná-e valamelyik plasztikai sebész szakorvos.
2016. júl. 31. 12:20
 13/14 A kérdező kommentje:
Mert akiket eddig megkérdeztem egy sem vállal nemi átalakító műtétet.
2016. júl. 31. 13:23
 14/14 Voyager24 válasza:
Kedves kérdező ! Azért operàltatnàd àt magad mert nem vagy még elégedve a jelenlegi helyzettel ? Úgy érted hogy rossz testbe születettél ? Transznemű vagy vagy csak azért akarsz nő lenni hogy megkaphasd azokat a férfiakat akiknél nincs esélyed ???? "Normàlis" életre "normális"esélyekre vàgysz ? Ne vàltozz meg/àt mâsokért ha a jelenlegi nemeddel elégedett vagy.
2018. dec. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!