Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ráírtam, de nem válaszolt....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam, de nem válaszolt. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Kicsit beboroztam, felöntöttem a garatra és ráírtam hirtelen felindulásból, de nem válaszolt...Viszont nem kellett volna, mert direkt elterveztem hogy most megvárom, míg ő ír énrám. Hát, nem bírtam ki...valószínűleg a pia miatt.


Most még érzem a hatását, de már kezd múlni és ezzel egyenes arányban nő a bűntudatom is. Semmi olyat nem írtam, nem is vallottam csak gondoltam jó lenne beszélni.


Viszont most hogy érzem magamon hogy kb mindent kimondanék ami a szívemet nyomja gond nélkül, arra gondoltam hogy elhívom egy estére "csak úgy kirándulni"..mondjuk a Dunapartra...aztán őszintén elmondanám neki hogy miért vittem bort és kihúzék belőle mindent amit eddig nem mondott ki. Szóval kicsit bonyolult a kapcsolatunk, sok mindent elhallgattunk egymás elől és sokszor elgondolkodtam már rajta hogy dejó lenne egyszer őszintén beszélni amikor gátlások nélkül mindent kimondunk nemtörődve a következményekkel..csakhogy ahhoz túl megfontolt mindegyikünk. Így a pia hatására talán végre kijönne belőle minden meg belőlem is...nem tudom...szerintetek?



2015. júl. 9. 19:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Picit hosszú lett....bocs
2015. júl. 9. 19:31
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja és 19/L...bár ez azt hiszem most nem fontos
2015. júl. 9. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Fuha, én a magam szempontjából megpróbálok rendes tanácsot adni, de mivel én csak külsős vagyok, így a közepét, és az indulatot érzékelem a történetnek, de a szereplőkről, a körülményekről nem tudok sokat.



Kit említesz, kire írtál rá? Barátnő, kiszemelt, pár? Milyen kapcsolatban vagytok, mióta vagytok jóban?


Mit írtál neki konkrétan, mikor ittál, és mit szeretnél mondani? Mit szeretnél, hogy ő mit mondjon neked?


Picit próbálj meg lenyugodni drága! Ezt NEM rossz indulatból mondom!! Én is voltam már ilyen feldúlt, amikor hebegtem - habogtam, és össze - vissza minden, fejetlenség az egész ... Igyál egy jó jegeskávét, picit hűtsd le magad, nyugodj le, aztán megpróbálhatjuk átrágni a dolgot, megpróbálhatok érdemi tanácsot adni, ha tudok. :)

2015. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cuki vagy, ha nem jönne össze, keress meg engem! :D De remélem erre nem kerül sor, mert azok alapján amit írtál, valószínű alakulóban van valami, vagy legalábbis úgy sejted. :) Szerintem nem hülyeség pia mellett, sajnos én is csináltam már, utána megint pia mellett beszéltünk róla azzal a csajjal... :D Ha neked segít, tedd azt. :) Teljesen megértelek, nem hibáztatlak érte, eléggé álszent dolog lenne. :) De mondjuk első csókot akkor meg ilyesmit, nyomassátok akkor utána józanul, ha komoly a dolog, mert én ilyen szempontból viszont igazi lovag vagyok a nőkkel, meg állandóan virágot lopok nekik. xD
2015. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!