Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hasonlatok a szerelemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonlatok a szerelemre?

Figyelt kérdés
Szeretnélek megkérni titeket, hogy írjatok nekem ha lehet minél hosszabb hasonlatokat a szerelemre. Az lenne a legjobb ha saját lenne, de ha van olyan ami nektek nagyon tetszik azt is szívesen várom

2016. júl. 29. 19:51
 1/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Cserekereskedelem.
2016. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na igen :) köszönöm. tökéletes, csak egy kicsit kifejtenéd?
2016. júl. 29. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint a nyilvános wc, ha éppen foglalt amit kinéztem, már csak nincs pofám berontani oda(arra érvényes mikor valaki épp egy foglalt férfira/csajra hajt, ja és igen, saját) :D
2016. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
56%

A szerelem olyan,mint a kaka.

Ha kevés,alig van,az a baj. Kérded:miért? Te mindent megtettél azért,hogy normális legyen. Ha nagy,az a baj. Megijedsz,most rendben van-e ez így.

Mindig akkor jön,amikor nem kellene.

Ha jön,nem tudsz mit tenni.

S ha benned ragad,nagyon tud fájni.

Annyi a különbség,hogy a szerelem évekig is benned maradhat.

A szerelem tehát,mint a széklet.

Ha normálisan,tudatosan táplálkozol,mozogsz,rendben van a kaki.

Ha a szerelmet táplálod,edzed,rendben van a kapcsolatod.

2016. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Blade Bone ***** válasza:
100%

"Szar és a szerelem, mindkettő gyötrelem... egyik bántja a beleket, a másik a szíveket, ezért hát szarjunk és szeressünk, hogy boldogok lehessünk."


Ezt egy rádióban hallottam. :D

2016. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:

#5! Ezt nem hallottam!

Hát akkor nosza rajta!

És mi a legnagyobb király? Hogy egyszerre is lehet! A kettő nem zárja ki a másikat!

2016. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy elérhetetlen álomvilágbeli gyötrelem ami csak kínoz.
2016. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem meglep, hogy a szerelmet a legtöbben a fekáliával hasonlították itt össze. Talán ez az egyetlen dolog ami eszembe nem jutna vele kapcsolatban. A keseredettség az màs, vagy a kijózanodás.
2016. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
annyira örülök, hogy az emberek komolyan veszik a segítségkérésemet :) köszönöm.
2016. aug. 16. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!