Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, aki ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki ezen az oldalon talált rá a szerelemre?

Figyelt kérdés

Legyetek olyan kedvesek, hogy megosztjátok velem a történeteket :)


Meg még egy pár kérdés ezzel kapcsolatban:

- Mennyit beszéltetek itt?

- Milyen hamar cseréltetek képet és tértetek át másik platformra?

- Mikor és miből tudtad, hogy több lesz a dologból?


Megjegyzés: Nem tűröm az OFF-olást, szóval a nem ide tartozó kommenteket töröltetni fogom. Just sayin'.



2016. júl. 11. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Teljesen véletlen volt, rám írt a lány éjnek éjszakáján amikor épp lefekvéshez készültem már. Magam sem tudom miért, de még frissítettem egyet.

Beszélgettünk picit, majd másnap folytattuk. Aztán ez így ment napokig. Képet nem cseréltünk csak átmentünk Facebookra, mert sokkal egyszerűbb úgy, hogy kapsz róla értesítést. Annyit tudtam csak, hogy nagyon jól kijövünk egymással és jó vele beszélgetni. Eljutottunk egy olyan szintre, hogy inkább telefonon beszéljünk mert az sokkal hatékonyabb. Aztán úgy 2 hónap után megbeszéltük a talit. Nagyon messze lakott a lány, de eljött, én pedig vártam. Fogalmam sem volt, hogy mi lesz. Először csak megöleltük egymást, lepakoltuk a cuccait és elmentünk sétálni és rengeteget beszélgettünk. Itt volt 3 napig és a 3. nap végén döntöttük el, hogy szeretnénk folytatni a dolgot :)

1 év 8 hónap volt a közös történetünk.

2016. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noren1989 ***** válasza:

Igen.


Egyik exemmel itt ismerkedtünk meg.

Kb. 2 napot beszéltünk itt, első este cseréltünk már képet is. Mikor élőben találkoztunk, akkor mondtam magamban, hogy ez a csaj kell.


Akkor volt még külön ismerkedős rovat, azt hiszem, hogy az most valamelyik kategória alkategóriájának alkategóriája.


26/F (a lány 18 volt).

2016. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!