Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már olyan aki ezen az...

Volt már olyan aki ezen az oldalon szerelemre talált?

Figyelt kérdés
Nem mint ha itt keresném sőt, egyáltalán nem de egy csomó ismerkedéssel kapcsolatos kérdést találok ahol nagy részt az a cél hogy szerelem, randizás, meg stb. stb. volt már valaki aki itt megtalálta a szerelmét vagy egy csomó ember itt hiába próbálkozik? értelmes válaszokat kérek.

2013. dec. 9. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt, sok válaszban láttam már.

17f

2013. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
mindenki jobban jár ha a való élettel próbálkozik
2013. dec. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak, akiknek a külvilágban nem sok esélye van ismerkedni, pl pici településen él, nincs lehetősége utazgatni, nem talál élőben megfelelő szellemi partnert, míg a virtuális térben pl véleményeket olvasva esélyesebben szűrheti ki őket, stb.


Szóval nagyon is van értelme virtuális térben ismerkedni. Több élő barátságom lett, ellenkező és azonos neműek közül is. Ha nem lenen térbeli,se anyagi akadálya, már több, virtuálisan megismert nővel jöhettem volna össze, egy részükből "távbarátság" lett, pontosan hogy kizárólag anyagi és térbeli okokból!


Szóval lehet és én is olvasom többektől, h összejött nekik.

2013. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is olvastam már hogy itt találtam meg a párját.
2013. dec. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
*találta
2013. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!