Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen az oldalon tényleg...

Ezen az oldalon tényleg vannak pedok?

Figyelt kérdés
(Egyáltalán nem kell félre érteni nem ismerkedés céljából írom ki a kérdést) lényegében azért érdekel mert egy csomó kérdésben mindenkit le pedomaciznak meg stb.

2013. dec. 3. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Mindenhol vannak az interneten, nyilván sok mindenkit nem oktalanul pedóznak le, de van, akit ok nélkül. A lényeg, hogy mindenkiből ki kell nézni a rosszat, amíg nem ismerjük :)
2013. dec. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem kizárt, de szerintem sokkal többen vannak azok, akiknek fogalmuk sincs a szó jelentéséről.
2013. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem most kezdtem el böngészni az oldalt, de még igazi pedoval nem találkoztam. Sokakat hívnak annak, de eléggé alaptalanul.
2013. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Mint égen a csillag...
2013. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
0%

attól függ mi számít pedonak.

Szerintem ha 14 év alatti csajokkal kezdesz az már pedo.

2013. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedóval még itt nem találkoztam de olyan kislánnyal már igen aki 11 évesen képet akart küldeni nekem a puncijáról.
2013. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
A pedofilok emlegetése olcsó módszer a politikusoknak népszerűségnövelésre, vagy különböző csúnya intézkedések megmagyarázására (mi csak a pedofilok üldözése miatt fogjuk lehallgatni ezentúl az ön internetforgalmát stb. stb.). Az biztos, hogy sokkal kevesebb pedofil van, mint amennyit emlegetik őket.
2013. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
jelen!
2013. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A probléma ott kezdődik, hogy az itteniek, de úgy általánosságban az emberek 90%-ának fogalma sincs arról, hogy mi az a pedofília.

#5 sem tudja jól. Attól, mert az megrontás (ha közösül vele), még nem pedofília. Egy "igazi" pedofil a nemileg fejletlen, még másodlagos nemi jellegek nélküli kisgyerekekhez vonzódik. Tipikusan 10-12 év alattiakra.

Persze, terjed a nagy ámérikából a szenny, és most már divat lepedofilozni mondjuk azt a 20 évest is, akinek 17 éves a barátnője, meg hasonlók.

2013. dec. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen,van itt egy 28 éves Debreceni férfi aki kifejezetten 13-14 éves szűz lányokra hajt.Rájuk ír hogy: Volt már pasid?

Csókolóztál már? 25éves koráig nem csókolózott és most itt keresi a szűz kislányokat.Máté a keresztneve.

2013. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!