Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összetörték a szívem! Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetörték a szívem! Ha egy férfival lefekszem akkor jobban érezném magam utána?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 00:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
46%
Legalább szexelnél egy jót. Szingli vagy és ez csak testi élvezet, majd pár év múlva megérted.
2016. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Meg azt sem értem aki azzal takarózik hogy ez nem a vég, ez a kezdet, csak azért mert fiatal vagyok. És akkor mi van, ha valaki fiatal? Attól nem biztos, hogy újra találkozni fogok egy olyan férfival aki minden téren bejön és szerelmes leszek. Lehet most vagyok életemben először és utoljára szerelmes. Ezt nem lehet tudni. Ehhez nincs köze annak, hogy ki hány éves, mennyit élt... A szerelem vagy kialakul a másik ember iránt, vagy nem. A szerelem egy nagyon összetett dolog. Ez nem a kortól függ, lehet, hogy soha nem fogok találkozni olyan személlyel már.
2016. júl. 31. 16:06
 23/28 A kérdező kommentje:
Elhiszem neked hogy ez testi élvezet, de akkoris összefügg az érzésekkel. Mert akinek vannak emberi érzései az nem tudja akárkivel csinálni.
2016. júl. 31. 16:13
 24/28 A kérdező kommentje:
Mar akinek osszefugg...
2016. júl. 31. 16:14
 25/28 DarthQtya ***** válasza:
Jó estben összefügg nagyon erősen. Azzal pedig nagy hibát követnél el ha dühödben vagy elkeseredettségedben erre vetemednél, mellesleg erősen kétlem ,hogy utána jobb lenne. szerintem utána inkább 2 dolog miatt érzed majd magad pocsékul.
2016. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ha annyira összefüggne az érzelemmel akkor nem írtad volna ezt ki "dühből". Lehet az egy jó fiú barát is, aki szintén egyedülálló és bejön. De hagyjuk... Élvezd a hobbijaidat, keress újakat, nyár van, utazgass, legyél a haverokkal és nyugi. Ne stresszeld túl. olyan sok férfi van a világon, ha ismerkedsz akkor elképzelhetetlen hogy ne találj másikat. Fél év múlva nevetni fogsz azokon amiket írtál. :)
2016. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
De nem akarok másikat találni. Nem akarok új fiúkat megismerni, nekem csak ő kell
2016. júl. 31. 17:56
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha meggondolnád magad, írj;)
2016. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!