Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ha nagyon szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha nagyon szerelmesek voltatok vkibe, de elég nagyokat csalodtatok, utána is nagy szerelemként tartjátok számon vagy nagy tévedésként?

Figyelt kérdés
Vagy csak azokat a nagyobb szerelmeket tartjátok igaznak utolag, akiknél egyéb dolgok miatt lett vége, szoval nem azért, mert rájöttetek, hogy teljesen félreismertétek ?
2016. jún. 14. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
én sok nagy csalódás után is szerettem több lányt is..és még most is összejönnék velük.
2016. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akit félreismertél, hogy lehetett nagy szerelem? Akkor csak a fejedben létezett. Ennyire ne hazudj már magadnak, mert bajba kerülsz az életben! Ami nincs, abba nem lehetsz szerelmes, és legalább utólag valld be magadnak, hogy az egész NEM LÉTEZETT!
2016. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
erre akartam kilyukadni, hogy amikor tényleg nagyon félreismertetek vkit, viszont nagyon intenziv érzésekkel indult, kiemelkedőbbnek gonodltátok a többi kapcsolatotokhoz képest, szoval akkor hogy értékelitek utolag.
2016. jún. 14. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!