Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összetörték a szívem! Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetörték a szívem! Ha egy férfival lefekszem akkor jobban érezném magam utána?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 00:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%

Már hogyne lenne köze a szívének, minden szex érzelmekkel érzésekkel is jár.


Pocsékabbul fogod magad érezni.

2016. júl. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Szerintem se lesz tőle jobb, és jóeséllyel nem is élveznéd. Idővel jobb lesz majd, úgy is találsz majd olyat akit ugyanígy, ha nem jobban fogsz tudni szeretni és viszont. Nem a világ vége. Azt úgy is érezni fogod, mikor jött el az a pillanat amikor már nem a kínod enyhítése miatt tennéd meg, hanem a saját élvezeted kedvéért.
2016. júl. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Kinek mi, nekem egy jó szex ami egy egyszerű testi élvezet vagy egy masszázs, wellness ellazít. Nekem jobb lenne, másnak nem.
2016. júl. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb embernek nem màs a szíve és a nemi szerve. Főleg 18 évesen.
2016. júl. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Agyatlanság lenne.
2016. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Nem fogod magad jobban érezni, az összetört szívre a legjobb gyógymód az idő. Ha túlleszel a rossz időszakon és visszagondolsz majd erre a kérdésre, akkor fogod tudni hogy jól döntöttél.
2016. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nem fogok csinálni semmi rosszat. Nem fekszem le senkivel. Dühömben írtam ki. Nem érdekel senki
2016. júl. 31. 14:05
 18/28 anonim ***** válasza:

És ha a pasik fekszenek le mással ilyenkor az nekik miért jó????

egy nőnek meg miért kell szenvedni? Egyébként én se tudnék mással lefeküdni,mert nekem ő kell.

de szakításunk után ő simán elvan, ürit a csajoknál. vagyis csak 1-2nél

2016. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Szerintem annyival jobb, hogy véglegesíted a szakítást, ha meggondolná magát sem fogadna vissza gondolom, ha mással szexeltél. Egy lépéssel segít elszakadni tőle.
2016. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Miért kell egyből arra gondolni hogy együtt voltam az illetővel? Nem az exem, na mindegy... Ti biztos jobban tudjátok a helyzetet, annyira biztosra állítjátok a dolgokat, mintha ti lennétek én.
2016. júl. 31. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!