Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, férfiak! Ti mit szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak! Ti mit szóltok ahoz, hogy a nő pár centivel magasabb mint a férfi? (Természetesen egy párról van szó)

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 00:25
1 2
 11/14 Titusztitusz ***** válasza:
10-es...Ha jól emlékszem,nem kértem kommentárt a hsz-emhez...És a véleményed sem érdekel az én álltalam írtakkal kapcsolatosan...
2016. júl. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

# 11


Semmi gond azzal, hogy nem értesz egyet az általam leírtakkal, de szerinted egy nyilvános fórumon akkor van valakinek lehetősége, joga reagálni egy hozzászólásra, ha az illető erre kifejezetten megkéri? xD


Hány példát láttál már erre a gyakorlatban? És hány olyat, hogy "felkérés" nélkül reagál valaki más által leírtakra?


Azzal meg, hogy nem érdekel a véleményem, részemről szintén semmi gond, nekem semleges, hogy mit gondolsz.

2016. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


Csak azért kérdeztrm,mert a jelenlegi hölgy akinek udvarlok par centivel magadabb mint én.

2016. júl. 17. 15:15
 14/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Semmit :D Én ilyenen nem akadok fent, nekem is volt nálam alacsonyabb párom.
2016. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!