Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, férfiak! Ti mit szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak! Ti mit szóltok ahoz, hogy a nő pár centivel magasabb mint a férfi? (Természetesen egy párról van szó)

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 00:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Elfogadom.


23/F

2016. júl. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 RRR ***** válasza:
semmit,mert nem érdekel
2016. júl. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

En szeretem, ha a ferfi par centivel alacsonyabb nalam, bar ritkasagszamba megy. :D


23N

2016. júl. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az a pár centi semmit se számít :)
2016. júl. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azt, hogy jó magas csaj :) (185 vagyok)
2016. júl. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kb. azt, hogy sok boldogságot nekik.


(A legjobb barátnőm 12 centivel magasabb a férjénél.)

2016. júl. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nincs olyan nő, akit ez ne zavarna. Az ilyen kapcsolatok éppen ezért nem szoktak tartósak lenni.
2016. júl. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nincs kisebbségi komplexusom, szóval akár 10cm rel is magasabb lehet nálam.



F

2016. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Meglehetősen szánalmas szerintem az ilyen látvány...És rettenetesen nevetséges...
2016. júl. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

# 9


Szerintem meg az szánalmas, ha valaki egy kapcsolatot a férfi meg a nő testmagasságának viszonya alapján próbál minősíteni, meg az, ha valakinek megfelelési kényszere van a külvilág felé, mások elképzelései, elvárásai, hitrendszerei szerint akar élni, és lemond egy szerelemről ilyen alapon.


A barátnőméknek, akik között 12 cm különbség, áprilisban volt a 20. házassági évfordulójuk, boldogok egymással a rózsaszín köd felszállta után is, és van két csodálatos gyerekük.


De biztos jó ötlet lett volna inkább testmagasság alapján választani, hogy mások elégedettek legyenek a látvánnyal. :-)

2016. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!