Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiaknál csak kifogás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál csak kifogás a "nincs időm barátnőre"?

Figyelt kérdés
2016. júl. 9. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél.
2016. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

van akinek tényleg nincs, van aki tudna rá szánni, de nem érzi szükségét...true story...


23F

2016. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az embernek mindíg arra van ideje amire akarja. Ha pénzt akar keresni és ez fontosabb mint egy nő, akkor nem lesz ideje a nőre. De nem azért mert tényleg nincs, hanem mert nem is akar időt szakítani rá.
2016. júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nőknél kifogás, férfiak akkor mondják ezt, ha nincs idejük barátnőre.
2016. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen főleg, ha ezt az elejétől tudta, mégis belement. Arra van időd amire akarod csak így más tevékenységtől veszi el az időt. A kérdés az mi a fontosabb és hogy később nem fogod-e bánni hogy barátnő helyett mást csináltál. Van akire érdemes időt áldozni.
2016. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MZ.per.X ***** válasza:

Nekem volt olyan időszak, amikor azt mondtam, hogy nincs időm rá.


Az sem feltétlenül igaz, hogy arra van időnk, amire időt szakítunk, mert néha túl sok feladatunk van egyszerre (munka, egyetem, jogsi, minden együtt) és ezek mellé nem fér be még egy másik személy. Vagy mérlegelnünk kell, hogy mit adunk fel helyette.

2016. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!