Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan csak ez a baj (szülők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan csak ez a baj (szülők), vagy csak egy kifogás?

Figyelt kérdés
3hónapja ismerkedtünk meg. Ő 17 fiú én 13lány. Az elején biztos voltam abban, hogy szeret mikor rám nézett és elmosolyodott a szeme is mosolygott iszonyat aranyos volt. De oda jöttek a haverjai és elkezdett velük hülyéskedji és én ott hagytam. Majd hogy találkozzunk megint szilveszter délelőttjén... De elment bulizni és ezt meg is értettem:)) majd nagyon sokszor találkoztunk minden a legjobb volt egyszerűen csodálatos mikor hozzám ér vagy csak hozzám szól, rám néz. Smároltunk.... Majd másnap taliztunk és mintha akkor kapcsolt volna, hogy fiatal vagyok vagy valami de megkomolyodott és láttam rajta, hogy nem akarja de nem úgy viszonyult hozzám mint előtte. És azt mondta ennyi volt. Majd rámírt, hogy haragszok e mondtam, hogy nem, és sokat beszéltünk utána és mindig azt mondta hogy csak azért nem mert nem akar balhét mert anyúék tiltanak tőle és ha szüleim megengednék együtt lehetnénk. Légyszives ne mond, hogy fiatal vagyok stb tudom de nem nagyon érdekel.....

2015. márc. 24. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Kifogás.
2015. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
17 évesen leáll egy 13 évessel nagyon jól kell kinézned akkor xd
2015. márc. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek 12 vagyok ez csak egy kifogás nekem 15 éves pasim van. Anyáék elfogadták . De ha azt is mondanák h nem akkor is járhattok titokban életemben eddig 7-8 fiúval jártam titokban egyiket sem zavarta h (egyeseknél) kicsit fiatalabb vagyok! Kérlek ne hidd azt h r***nc vagyok mert nem! (És h tudd még szűz vagyok 12 évesen)és nem cigány!
2015. márc. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!