Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek most mit érez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit érez?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. A barátom jóval idősebb nálam, de már együtt vagyunk egy ideje és tényleg nagyon szeretjük egymást. A szüleim viszont sajnos nagyon szigorúak. És valahogy kiderítették hogy van egy nálam idősebb barátom és azt mondták hogy szakítsak vele azonnal mert különlben mindenhova kísérgetni fognak elveszik a telefonom és akár még a pasit is feljelentik "zaklatásért". Nagyon tendes fiú egyébként szóval még a szüleimnek is bemutatkozott volna de ők látni sem akarják... Ezért kénytelen voltam beszélni vele a dologról. Azt mondta hogy megvár és tudja hogy nekem most a tamulásra kell koncentrálnom. És ideiglenesen szakítottunkaddig amíg idősebb nem leszek. A találkozó után rögtön rámírt. De már egyre kevesebbet ír... A húga azt mondta hogy amikor "szakítottunk" nagyon ki volt és sírt.... Szerintetek azért nem foglalakozik velem mert hiányzom neki vagy mert el akar felejteni...?

2015. márc. 23. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy is elfog. Nem tudom hány éves de elég lány van még, már bocsi :/
2015. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindkettő.
2015. márc. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Interferencia ***** válasza:
Pontosan hány éves is a kolléga?
2015. márc. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
26 éves. Náluk a családban kötelező olyan nőt elvenni akit a szülők választanak. Ő neki is muszáj volt hozzámenni egy nőhöz akit nem szeretett. Egy éve vált el tőle. A lényeg hogy minden lehetőséget megragad hogy találkozhassunk még most is.... Csak nem tudom meddig mehet ez így. És hogy valyon 17 éves koromig képes e vàrni rám...
2015. márc. 23. 20:12
 5/5 anonim válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ilyen nehéz most nektek. :(

Nagyon szép, amit leírtál és remélem, hogy az idő segítségével mad együtt lehettek! :)

2015. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!