Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú akar valamit, lép....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú akar valamit, lép. A többi csak kifogás. Így van? 21L

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik (ami kölcsönös is részéről), talán még nem volt barátnője. Felvetődött bennem, hogy félénk, ami igaz is, de arra jutottam, hogy ha akarna valamit, lépne, főleg hogy én kezdeményeztem (neten, élőben nem mertem, jól sült el, de nincs folytatás.)
2016. febr. 5. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:

így

de szerintem meg nem jutottál arra, ha már hónapok óta nem bírod feldolgozni

2016. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen hónapok óta? Nem is ismerem csak alig 1,5 hónapja. Beszélni meg nemrég beszéltünk.
2016. febr. 5. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs így, ezt csak az öreganyáitok mosták az agyatokba.
2016. febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg, az elet ennel sokkal komplexebb. Neha azok nem lepnek akik a legjobban akarnak:-)
2016. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolso nagy igazságot mond. a kérdés egy közhely, a közhelyek nem mindig igazak. egy ideális világban, ahol csak ép, nem lelkisérült, nem tutyimutyi, nem inkorrekt emberek élnek ,ott lenne ez igy. és ott minden párkapcsolat szép és jo lenne és nem létezne ez a topik. nőként mondom neked, akiket én a legjobban érdekeltem eddig, azok voltak a leggyávábbak. néha rákényszeritettek, hogy én is lépjek vmit, de hetekbe-honapokba tellett rávennem magam, mert utáltam. én is azt szeretném , ha lépnének, de nem teszik.
2016. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs így. Mondjuk ha már sokszor kezdeményeztél nála, akkor lehet tényleg vagy nem jössz be neki, vagy tökkelütött.


20/F

2016. febr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs így.

A nők többsége komolyan ezt képzeli a fejében, de ez egy hihetetlen primitív általánosítás. Mi, férfiak, nem vagyunk egy homogén fix lények, akiknél bizonyos dolgok teljesen egyformák. Képzeld, van, aki fél lépni, mert fél a visszautasítástól. Nem, a közhiedelemmel ellentétben mi nem óriási önbizalommal és határozottsággal születünk. Képzeld, van köztünk, aki a pókoktól is fél!

Én pl. lazán lépek egy olyan csajnál, aki nem érdekel. De aki komolyabban bejön, ott már van tétje a dolognak és nem kapkodom el.

2016. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!