Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek volt nehéz az exbarátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt nehéz az exbarátnőjét egy másik férfivel látni, tudni, hogy azt csinálja vele, amit veled csinált?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szegény koma... Tudom milyen nehéz lehet neki... :D
2016. júl. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem, rühelltem a csajt és rühellem a mai napig. Örültem, hogy találta magának új gazdaszervezetet...
2016. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mély részvétem a pasinak.
2016. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3:0 a pasiknak
2016. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindenkinek aki szerette a barátnőjét még szakítás után is.
2016. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

most elgondolkodtam és arra jöttem rá, hogy eddig még egyetlen exem se láttam új kapcsolatban. sőt jellemzően nem is találkoztam velük.


na, ezért nem érdemes házinyúlra lőni...

2016. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudatában kell lenni, nem működött s nem működne jelen szinteteken. Ennek tudatában örülni kell, talált valakit akivel megpróbálhatja s reménykedni, vele menni fog neki.

Így nem fogsz szenvedést okozni magadnak.

2016. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!