Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők nektek az idősebb vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek az idősebb vagy fiatalabb pasik jönnek be inkább? történetek?

Figyelt kérdés
statisztikára lennék kiváncsi,minél több válasz érdekelne,én 22 éves lány vagyok,a barátnőimnekés sok lánynak még az idősebb pasik jönnek be 30-40 évesek,éskomolyan nem értem hogy miért... élőben és társkeresőn is udvaroltak nekem 40 évesek és szerintem szánalmas,nem érettebbek,ellenkezőleg,szexitémákrol beszélnek folyton és aki alapbol még sulis vagy 20 éves csajokat nézeget alapbol nem normális,és a 40-es pasi ha szingli alapbol rossz előjel,mert ha mégmindig nincs gyereke,felesége az gyanus,vagy ha már van akkor az a baj.és csak van oka hogy elváltak valamiért.szoval az is gyanus..és a fiatal pasik külsőre is csinosabbak,finom sima bőrük van nem kopaszak,öszek stb.de tapasztalataim szerint ők érettebbek az időseknél ,komoly kapcsolatot keresnek és ők is akarnak gyerekeket stb.de egy 40-es pasi ha már eleve fiatalt nézeget az már gond,és éretlen.az ilyen kiégett elvált pasik már csak szorakozni akarnak gyereket mástol már nem...tistelet a kivételnek,de többség sztem ilyen.mindig azzal jönnek a lányok hogy az idősebb pasik érettebbek,a fiatalok komolytalanok,hát szerintem pont forditva van.nektek mia tapasztalatotok?életkort és történetet is irhattok,érdekel :)
2016. jún. 27. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a nálam kb. 1-6 évvel idősebb férfiak jönnek be, és ez valahogy mindig így volt, velük jövök ki leginkább.
2016. jún. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25 vagyok és a 35-40-es pasik jönnek be. Nekem pont a saját korosztályommal volt problémám. Bulizni tudnak, fűnek-fának udvarolni, igénye nincs a évi több nyaralásra, étterembe járásra, színházba menésre. Munkája még nincs, mert a szülein lóg. Van saját lakásom, fix rendes munkám, ez a minimum, hogy a páromnak is legyen. Párom 39 éves, nem az általad leírt leharcolt, kopasz, elvált kategória. Se gyereke, se volt felesége, családot velem tervez. A kérdésedben nagyon általánosítasz, nem csak a végletek léteznek.
2016. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
23 éves vagyok párom 33... most született meg a kislányunk és hozzá teszem soha nem volt korombeli parom idősebbek jönnek be ez van ... Ja egy mondtad nem ilyen hosszú néha azért egy nagy betű vagy valami jól jönne hogy tudjuk kibogozni a mondandod.
2016. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!