Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor tudsz lezárni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudsz lezárni egy kapcsolatot? Férfi és nő válasza is érdekel.

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit, szimpik voltunk egymásnak. közelebb kerültünk, testileg is. De foglalt vagyok, ő meg külön élt a feleségétől és azt mondta h csak a gyerekek végett aludt otthon. Utána már nem is a családjánál aludt csakhogy ne legyek féltékeny. Szerettük szeretjük egymást. De én félek minden ujtól. félek h ha nagyon szeretem akkor vmi rossz történik és elhagy, félek h nem lehetek boldog.

Probálom lezárni és boldog lenni a párommal. De mindig ő jár a fejembe. Szükségem lenne arra h kiéljem magam,nincs tapasztalatom más pasival és hiányzik. De csak ezzel az emberrel szeretném. Ő azt mutatta h könnyen le birja zárni, és elengedni engem, hagyni h boldog legyek a párommal.Ez is zavar h ugy látszik mintha ő könnyen elengedne engem. De mindig zaklatom hivom, irok neki. Volt egy időbe nem vette fel sztem,de ő is akarja meg minden szoval azért vmilyen szinten mindig kommunikálunk. sztem ha tényleg szeretne akkor érdeklődne h mi van velem,mindig.

Nem tudom lezárni, mindig van ami miatt ugy érzem irnom kell neki,mert kiváncsi vagyok rá. a miértekre.

Nem tudom mit tegyek. de mikor irunk elkap a depresszio. Ő sem érti miért nem vagyunk együtt ha szeretjük egymást. de félek. Amugy nem vagyok megelégedve attól is félek a legjobban,nincs önbizalmam, nem akarok mással lenni,mert tudom h nem felelnék meg neki. Főleg ilyenkor nyáron amennyi nagycsöcsű nő van. Ráadásul neki nagy a szexuális étvágya. És nem akarok belekezdeni egy kapcsiba aminek lehet rossz vége lesz.

Lehet nagyon boldogok lennénk de nem tudom meddig.



2016. jún. 23. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Hülye vagy!
2016. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hironnad ***** válasza:

Az előttem szóló már kifejtette a lényeget, csak annyit tennék hozzá, hogy azok a "nagy csöcsű" nők télen is nagy csöcsűek, de nyugi, van aki a nagy csöcst, van aki a kicsit szereti, és van aki mindkettőt! :D

Légy őszinte a mostani pároddal, mond el hogy megcsaltad, és minden meg fog oldódni egy pillanat alatt, hidd le! ;)

2016. jún. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!