Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebből kitud menni valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből kitud menni valaki?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött hogy elkezdtem beszélgetni a neten egy fészen ismerős,életben ismeretlen férfival.A családját jól ismerem őt nem.

Jókat beszélgettünk órákig.Jókat lelkiztünk.Sokszor mondta hogy sok bennünk a közös.Mikor felhoztam neki hogy tetszik ellenséges lett.Közölte a külsőm nem jön neki be és hagyjam békén mert se randizni se találkozni nem akar velem.

A családjától aztán megtudta hogy a családjuk egyik régi barátjának a lánya vagyok.Ekkor írt egy levelet nekem.Azzal a szöveggel hogy bocsássak meg neki hogy eltolt magától amikor én csak szeretni akartam,elmondta hogy bejövök neki de eddig nem az ilyen fajta lányok tetszettek neki,elmondta hogy fél egy kapcsolattól mert egy több éves kapcsolata csúnyán ért véget,elmondta hogy imádott velem beszélgetni,azt írta szép a lelkem.Hozzátette jövő hónapig időt kér.Ha nem várok minden jót kíván ha várok akkor megköszöni és nagyon boldog lesz...Mondta még él benne az exe.Összeakarja szedni magát.

Nem értem.... :O

Miért kért időt és mit szeretne? Eddig ellenséges volt.Azt kérte a kért idő alatt ne keressem.Erre fél percenként ír a barátnőm beszélt vele és olyanokat emleget hogy közös programot akar majd velem.A barátnőm beszélt a családjával.Ők szinte ujjongnak hogy a gyerekük megismert...Az apja a férfinak sokszor kérdezi hogy hogy vagyok mert adja le a fiának.

Szerintetek mi ez az egész?


Én 21/N Ő 30/F



2016. jún. 25. 03:31
 1/7 Hironnad ***** válasza:
100%
Lebaxták agyereket otthon, hogy minek volt veled bunkó, mikor egy régi haver lánya vagy. Ennyi az egész...
2016. jún. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

fura srác, csak óvatosan vele.


"Mikor felhoztam neki hogy tetszik ellenséges lett.Közölte a külsőm nem jön neki be és hagyjam békén mert se randizni se találkozni nem akar velem."


ez unintelligens, kifejezetten sértő reakció volt részéről, úriember nem gázol így egy nő önbecsülésébe, ezt másképp is mondhatta volna.


vigyázz vele!

2016. jún. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez a pasi BETEG, BETEG, BETEG.


Ne hagyd magad ennél jobban megalázni, kérlek ne írj neki többet, felesleges. Ilyenre időt ne pazarolj.

2016. jún. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Plusz mire kérjen időt? Te említetted, hogy tetszik neked, ő meg jól befosott, mintha te szerelmet vallottál volna! Hagyd ezt a beteg nyomorult embert...


Meg mire kéne neki idő? Nem akar tőled semmit. Az ilyen full idióta, aki másoknak emleget közös programot, téged meg bszik elhívni?


Annyi normális srác van, majd jönni fog egy normális, de 21 évesen nehogy már hagyd magad belefutni egy ilyen nyomoroncba.

2016. jún. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Blade Bone ***** válasza:
Lehet hogy anyagi oka van a hirtelen változásra?
2016. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném.Ő gazdag én nem.
2016. jún. 27. 01:24
 7/7 Blade Bone ***** válasza:
Akkor talán tényleg csak annyi amit mondtak a többiek, elvégre is a szüleitek régi barátok. Bár ezt a randi dolgot így sem értem.
2016. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!