Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Láttatok már olyat, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már olyat, hogy egy srác szemétkedéssel "mutatta ki", hogy szerelmes vkibe?

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 21:11
1 2
 11/16 sadykowich ***** válasza:
Ovi középső csoport.
2016. jún. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Mièrt veled megtörtént?
2016. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Goga00 válasza:
Igen
2016. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szerintem ez abszolút személyfüggő van akinek még be is vágódhatsz vele mások meg többet a közeledbe se mennek :D meg szerintem arra jó ha finoman bunkóskodsz meg megy a kölcsönös trollkodás hogy van folyamatos kontakt :) kapcsolatban pl minden ismerősöm (is) szivatja a másikat :D
2016. jún. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Kulisity Mátyás válasza:
Ezt mennyi idosen?
2016. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem már volt olyan eset az életemben, hogy szemétkedett velem egy férfi és közben számtalanszor azt mondta, hogy szeret, de valójában ő nem is tudta, hogy mi az a szeretet. Valószínűleg soha nem is szeretett senkit. Ha én szeretek valakit, akkor nem szemétkedek vele, hanem próbálom jobbá tenni az életét és próbálok kedves lenni. Ha szemétkedik veled egy fiú, nem foglalkozz vele, hanem kerüld el nagy ívben.
2016. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!