Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Láttatok már olyat, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már olyat, hogy egy srác szemétkedéssel "mutatta ki", hogy szerelmes vkibe?

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Oviban biztosan. Tudod, a kisfiú is mindig meghúzta annak a kislánynak a copfját, aki tetszett neki. :)
2016. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
Általánosban, volt ilyen.
2016. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
miféle szemétkedés...attól függ.
2016. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sajnos en elegge lemaradtam az oviszinten lany teren. Nem tudok olyan lanyokkal beszelni akik tetszenek nekem igy elkezdek veluk bunkozni piszkalom oket szemetkedek veluk nem tudom miert :/
2016. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

4-es, erről inkább szokjál le, mert annak mi értelme h bunkozol vele, főleg azzal aki tetszik neked? Persze ha csak viccesen piszkálkodsz normális hatarokon belül azzal még nincs baj.


Mit jelent h szemétkedéssel mutatta ki? Nem lehet h olyan mint a 4-es, h félénk, te meg azt gondolod h szemétkedikésből csinálja azt amit csinal vagy azt h nem csinált még semmit?

2016. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, de ez elég gyerekes viselkedés. Sokszor visszautasítás után csinják ezt felnőtt korban. De akkor is elég béna.
2016. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hmm en nem visszautasitas miatt csinalom nem tudom probalok beszelgetni normalisan de ugyis bunkozasba kotok ki nem ertem en sem.
2016. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7# Tudod miert? Mert egy luzer nogyulolo troll vagy aki a sajat fusztraciojat igy eli ki. Az ilyenekbol lesznek a szatirok, nemieroszakolok es sorozatgyilkosok.
2016. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Hmm Erika orulok hogy sikerult kulturaltan megfogalmaznod a leveledet! Ismeretlenbe ilyet mondani egy ismeretlennek nem semmi. Nogyulolo? Sosem gyuloltem a noket de te ezt biztos jobban tudod :) luzer? Hat nok teren igazad van az vagyok egy luzer mit csinaljak :/ de az eletben mar most tobbet elertem mint te :) hmm nok fele az eroszakot mindig is megvetettem de igazad van ilyen leszek en is vegulis te biztos jobban tudod :) sorozatgyilkos? Hmm igazad lehet vegulis mar most is koroznek mert megoltem tobb embert :D amugy nagyon okos lehetsz ezekszerint :) Erika draga ahh nem is mondok semmit :)
2016. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Mikk^ válasza:

Hajjaj, de még mennyire. Én is csináltam. Méghozzá azért, mert a lányok ezt várták/várják.

Annó még normálisan álltam a csajokhoz, mindig a barátzónába kerültem. Aztán elegem lett, így elkezdtem bunkón viselkedni velük, így lett néhány barátnőm. Utána mivel eléggé fárasztó, bunkónak lenni ha alapvetően nem vagy az, szépen abba hagytam. Most meg már feleségem van a normális nők közül :D

2016. jún. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!