Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van együtt egy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van együtt egy 21 éves srác egy 40+os nővel?

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 18:14
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
De hogy lehet egy ilyen idős nőbe szerelmes???! Nem is értem mit keres mellette, amikor együtt lehetne velem is, aki fiatal, eljár bulizni, szép, nincsenek ráncai stb
2016. jún. 12. 13:34
 32/36 anonim ***** válasza:

Gyerek vagy még! Önző, kiforratlan személyiség, akinek csak a külsőségek számítanak. Majd, ha idősebb leszel, magad is rájössz, hogy nem az tesz valakit vonzóvá mások szemében, hogy éppen ránctalan az arca, vagy hogy eljár-e bulizni. (akinek ennyi elég, az meg is érdemli...) Ha valaki karakteres, van belső kisugárzása, önbizalma, akkor nem kell lehúznia a rolót, csak azért, mert elmúlt 40 éves. ...S ezt nyilván a srác is így gondolja.

És egy személyes tapasztalat, ami pont most szombaton történt. Férjeméknél céges buli volt (én is jelen voltam, többek között), ahol egy idő után feltűnt nekem, hogy az egyik srác keresi a kontaktust velem. Később odajött hozzám, beszélgetni kezdtünk teljesen általános, hétköznapi dolgokról, éppen egy sztori közepén voltam, amikor hirtelen egy nagy csókot nyomott az arcomra... A srác 25 éves. A szimpátiát vagy annak hiányát nem a kor határozza meg.

41/N

2016. jún. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy. Nem is kicsit.
2016. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem ráz le a srác? Kedves velem meg általában visszír facebokon is meg volt h elmentem a koncertjükre pestre mert zenél a srác és akkor is kedves volt velem.nem lehet hogy tetszem neki?
2016. jún. 13. 22:31
 35/36 A kérdező kommentje:
és azért mondta higy szerelmes mert féltékennyé akar tenni?
2016. jún. 13. 22:34
 36/36 anonim ***** válasza:
Attól hogy kedves még nem biztos hogy akar valamit.Sőt.Amúgy vedd észre hogy nem kellesz neki.
2016. jún. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!