Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van együtt egy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van együtt egy 21 éves srác egy 40+os nővel?

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 18:14
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
És esetleg szerintetek csak szexbe belemenne velem? Annyira tetszik, hogy ha nem is járnánk, de szex lenne már annak örülnék
2016. jún. 11. 20:15
 22/36 anonim ***** válasza:
Ne alázd meg magad ennyire, hogy beérnéd csak szexszel! Mert igencsak fájó pont lesz. Nekem is felajánlotta már egy pasi a szerető poziciót (szintén idősebb nővel van együtt), de nemet mondtam neki mert tartom magam annyira, hogy ne csak akkor találkozzunk, ha rajta van a kangörcs. Jóban vagyunk, gyakran beszélünk, de nem került többször szóba ez a téma. Jól jegyezd meg: A foglalt és nős férfiak mindig tabuk, akármilyen szar is a kapcsolatuk! Ha szeretne téged, lépne. Ennyi idősen még nem köti semmi a nőhöz az érzelmein kívül se lakáshitel, se gyerek stb, hogy ne tudna kilépni a kapcsolatból, ha már nem akarja.
2016. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Igazatok van...végül is ha tényleg szerelmes akkor úgysem fog velem szexelni nem? próbáltam néhány haverja bulijába elmenni hogy hátha részeg lesz és akkor esetleg smárolhatok vele vagy akármi történne de részegen is azt mondja hogy ő szerelmes meg bla bla stb hülyeség...
2016. jún. 11. 21:05
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ne alázkodj már meg ennyire... Így csak egy ócska lotyó lesz belőled, semmi több. Normális férfinak ilyenre nem is lenne szüksége.
2016. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
de szeretem nagyon!!!!
2016. jún. 11. 22:08
 26/36 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdező trollkodik.


én is jóval fiatalabb sráccal vagyok egyébként.

2016. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem trollkodok...

és te mennyi idős vagy? és a srác mennyi?

2016. jún. 11. 22:53
 28/36 anonim ***** válasza:
Kérdező.Ha nagyon szeretnéd akkor már akkor léptél volna amikor nem volt senkije.Csak nem akart tőled semmit.Egy nálad idősebb nővel él boldogan te pedig irígy vagy a csajra hogy mi az amivel megfogra a srácot.A válasz az amit feljebb leírtam.
2016. jún. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem csak várni kellett volna a sültgalambot.Tenni is érte.Lehet a párja tett is érte.Nem gondolod?
2016. jún. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

"ő szerelmes meg bla bla stb hülyeség..."


Tehát a te érzésed jogos, az ő érzése meg hülyeség. Kívülről nézve te vagy az, akinek az érzése meglehetősen "hiteltelen", hiszen nem is vagy kapcsolatban a sráccal, nem is ismered, egyszerűen csak sért az elutasítás, és bizonyítani akarsz, hogy mégiscsak kellesz neki. Milyen "szerelem" az, amikor az egyedüli célod, hogy valahogy megszerezd magadnak, függetlenül attól, hogy ő akarja-e, vagy sem? Milyen "szerelem" az, amikor a kiszemelted érzését hülyeségnek titulálod, el akarod vitatni tőle? Ő legalább olyasvalakibe szerelmes, akit JÓL ismer, és akitől pozitívumokat tapasztal.

2016. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!