Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van együtt egy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van együtt egy 21 éves srác egy 40+os nővel?

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 18:14
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Ezt már én is mondtam neki, de azt mondta, hogy nem szeretne gyereket, csak a munkájával és a nővel foglalkozik...
2016. jún. 11. 18:53
 12/36 anonim ***** válasza:
Ó most még csak gyakorolja a technikát...aztán egyszer csak bevillan mint egy villámcsapás, hogy nem szórta még szét a magjait....
2016. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek van értelme várnom rá? Kb másfél éve van együtt a nővel, remélem már nem sokáig
2016. jún. 11. 19:08
 14/36 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen felesleges várnod. Azt a megértést, toleranciát, elfogadást, amit egy 40+-os nő képes nyújtani egy férfi számára, de valószínűleg 10 év múlva sem leszel képes a megnyilvánulásaid alapján.
2016. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
55%

Ha nagyon szereted ezt a fiút! Igen!:)

Majd jön valaki és mindjárt kapok a képemre!

2016. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
35 éves koráig még simán kiélheti magát, szóval szerintem hagyd a francba. Egy fiatal lány jóhogy nem tud annyit nyújtani, mint egy tapasztalattal és egzisztenciával rendelkező nagy betűs nő. Egy jó barátomnak (23 éves) is volt egy nála 15 évvel idősebb nővel egy pár hónapos kapcsolata, mai napig őt sírja vissza.
2016. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért?Tudja mit akar.Már nem (annyira) a csillogás kell neki,hanem egy társ.Talán főzni is tud.Tudod éhesen megyek haza a munkából és az érzés mikor azt mondja gyere a kedvencedet főztem.Tudja hogy a fáj a fejem oltári nagy baromság.Nem vár el annyi hülyeséget mint a legtöbb 20-as.Van tapasztalotom a 30 felettiekkel és hogy megmondjam őszíntén őket nőnek lehet nevezni.Érettek,tapasztaltak,magabiztosak, kiforrottak.Ezért.Majd te is érett leszel akkor majd rájösz.
2016. jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Sztem ne varj ra, siman lehuznak egyutt meg egyutt 10 evet, ha eddig nem akkor hidd el, ezutan sem fogsz kelleni neki.
2016. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Egyik legbölcsebb tanács egy férfinak.

Fiatalon időset, idősen fiatalt!

2016. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de ha nem lenne ez a nő sem biztos hogy kellenél neki. Hiszen már ismeritek egymást és mégsem érintetted meg se fizikailag, se érzelmileg. Amúgy meg a kérdésedre a választ Te magad írtad le, vagyis hogy szerelmes a srác. Hát ezért van vele.
2016. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!