Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről a teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a teljesen hétköznapi reakcióról?

Figyelt kérdés
Szóval arra lennék kíváncsi, hogy kinek mi a véleménye arról, hogy amikor egy házasság "tönkre megy egy másik nő miatt", és a házasságban gyerek is van, akkor az elhagyott nő miért "neveli" az apja és annak új élettársa ellen a gyereket? Persze nem csak az az eset létezik, hogy az anya kimondja, hogy az apa milyen szemét és hogy az új nő milyen... De azért éreztetni rendesen szokták ezt a gyerekkel, ami nem biztos hogy gyerek számára előnyös. Ellentétes érzéseket kiváltani a gyerekből csak azért mert az anyjának és az apjának nem volt jó a házassága? Bűntudatot ébreszteni benne amiért jól érzi magát az apa új családjában? Ez mennyire helyes?

2016. jún. 6. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lenne felfogni a mai világban ha egy anya/apa elhagyja a másikat, akkor azzal a gyereket is elhagyja valamilyen szinten. A kérdésedben benne van, hogy másik nő miatt. Zárja le a házasságot, ha rossz, ne először másik nőt keressen! Én férfi vagyok, de én is úgymond ellene nevelném. Akkor korrekt a dolog ha szétmennek és UTÁNA kb 0,5-1év múlva lenne anyának/apának új párja.
2016. jún. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem a nem korrekt dolog az ha valamelyik fél csalja a másikat. Nem az,ha elmondja ha már nem boldog, de megismert valakit akivel még lehet boldog.

Igen, ott van, hogy a másik nő miatt. De idézőjelben.

2016. jún. 6. 23:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megismer valakit akivel boldog lehet, kétlemh hogy megcsalás nélkül csak úgy otthagyja érte a családját. Nem egyik napról a másikra hagyja el másik nő miatt. És azt ne mesélje be senki h nem volt benne megcsalás...
2016. jún. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetesen ilyenkor a nő sértett és valamilyen szinten törleszteni akar ha más nem úgy hogy az neveli a gyerekbe hogy az apja rossz ember aki elhagyta őket. Az, hogy valaki új párt talál magának még nem jelenti azt hogy elhagyja a gyereket, hisz ettől még ugyanúgy foglalkozhat a gyerekkel ugyanúgy része lehet az életének ez csak hozzáállás kérdése, bár ilyen esetekben sokszor megesik hogy az anya nem engedi az gyerekhez az apját. Nálunk ez úgy megy hogy a szüleim nem váltak el csak apámnak sok munkája van ezért nem foglalkozik anyámmal anyám meg most hergeli az egész családot hogy apánk milyen szívtelen meg nem foglalkozik a családdal. Gyerekként nagyon rossz ezt hallgatni főleg hogy látszik anyámon hogy elvárja hogy mi is osszuk a véleményét pedig én azért már nagykorú vagyok könnyebben átlátom a helyzetet és könnyebben tudom elengedni ezt a fülem mellett egy kisgyereknek sokkal rosszabb.
2016. jún. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!