Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Haverság vagy annál jóval több?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverság vagy annál jóval több?

Figyelt kérdés
Van egy fiú ismerősöm akivel a neten ismerkedtem meg. Sajnos személyesen elég ritkán találkozunk. A nap 24 órájában chatelünk hol izgalmasabb, hol átlagos témákról. Már mindent érintettünk, bizalmas fotókat küldtünk egymásnak. Belefér ez a haveri viszonyba vagy ez ennél már jóval több?

2016. máj. 18. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez egy elég beteg viszony.
2016. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ez nem haverság.

Nekem sok fiú barátom van, de khm... bizalmas fotókat soha nem küldtünk még egymásnak.

2016. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hol dolgozol? Sokat lehet kapni állam titkok kiszivarogtatasaert!
2016. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még nem dolgozok.
2016. máj. 18. 15:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Még nem dolgozik... :)))
2016. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem sok fiúhaverom van, olyan is, akivel a szexről beszélgetünk (vagyis inkább ő élménybeszámolót tart nekem), de ilyet egyikkel sem csinálok. Ez annál jóval több.
2016. máj. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Részemről több is lenne, de ő kerüli a komoly beszélgetéseket.
2016. máj. 19. 15:25
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös... :DD Jót nevettem. :))


Válaszolva, most komolyan, hány fiú barátodnak küldözgetsz "Bizalmas" képeket?

Én pl egyiknek sem, pedig van ám pár. Ha ilyenre kerül sor, akkor nyilván érdeklődik irántad, bár ha egy ideje ez már tart és semmilyen komolyabb lépést-pl találkát vagy egyebet- nem tett és nem tesz a srác, akkor esetleg szex lehetőséget láthat a dologban.

Majd kiderül, ha komolyabban is érdekled, akkor a tudtodra fogja hozni ezek után.

2016. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!