Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy óriási problémám,szerelmes vagyok egy lányba,igen ám,csak ez a lány az egyik legjobb barátom.kb.7-8 hónapja ismerkedtünk meg.Minden titkot tudunk egymásról,mert bízunk egymásba.Csak én belészeretem,ő nem tudja,de talán sejtheti nem tudom.Szeretnék járni vele,vele lenni mindig.De közben félek a barátságot kockára tenni,mert elveszíteni se akarom őt.Lányra soha nem vártam ennyit,volt már barátnőm,de ő ez a lány más.Egy csupa szív ember,és ez az egyik dolog ami tetszik benne.Ha baj van lehet rá számítani,de én is mindig segítem ha baj van.Annyira akarom őt,de félek lépni felé,és nem tudom mit tegyek,mert már napi szinten csak ezen agyalok,és kezdek is kicsit "bedilizni". A lánytól 2,5 évvel vagyok idősebb.Szerintetek mit tegyek ? Volt már csajom,de ő tényleg más,mint az eddigi barátnőim.
2016. máj. 16. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valld be neki, különben örökké ezen fogsz rágódni!

A barátommal pont így jöttem össze, szerelmes lett belém a 7 éves ismeretség alatt (haverok voltunk), amikor már nagyon nem bírta, kibökte, hogy mitől olyan fura a viselkedése.

Összejöttem vele. :)

2016. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próba cseresznye. Aki mer az nyer. Én biztos bele vágnék.
2016. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

exemmel így jöttünk össze, három évig jártunk, most is egészen baráti a kapcsolatunk.

vágj bele ;)

2016. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom :)
2016. máj. 16. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!