Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kell idegen férfiakra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell idegen férfiakra szexuális hatást gyakorolni?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy ez nem egy vitaindító kérdés, nőként kérdezem, és egyszerű véleményekre vagyok kíváncsi, hogy ki hogyan érez ezzel kapcsolatban. Továbbá természetesen nem kívánom senkire ráerőltetni az én nézeteimet (csak a kérdés feltevés miatt fogom alább kifejteni), szóval az olyan válaszokat, hogy "majd, nem te fogod megmondani, hogy én mit viselek, mert senki vagy blablaba..." mellőzzük, kérem.


Szóval, a kérdésben nem arról beszélek, hogy a nőknek szerintem burkát, de minimum csadort kellene hordaniuk, és különben is maradj otthon, ne legyél csinos, hanem hogy miért van ez az egyenlőség a csinosság és "kipakolás, kidomborítás" között? Értem ez alatt a feszülős cicanadrágokat, alacsony derekú, szűk farmereket, amikben konkrétan meg lehet bámulni a testet, a kivágott felsőket, amikben persze, szép a dekoltázs, de miért kell azt minden pasinak látnia? Meg a rövid szoknyákat, rucikat, meg társaikat, amikben persze nagyon szép az alak, a cici, a popsi, meg minden, de miért jó ezeket idegen pasiknak mutogatni? Persze, ebből világos lehet, hogy én hogy gondolom (továbbra sem állítom, hogy ez a helyes, követendő, meg társai), tehát én dekoltázst, popsit kiemelő, feszülős ruhát, szoknyát csak a párom előtt hordok, neki mutogatva ezeket, és utcára rengeteg csinos, elegáns tunikáim, most nyárra pl. maxi ruháim vagy hosszú, könnyű anyagú szoknyáim vannak, csinos blúzokkal, sálakkal, de! Aki szeret "kidomborítani" dolgokat, az miért? Tényleg szeretném látni a másik oldalt, meg szó nincs arról, hogy elítélem őket. Az egyedüli véleményem az (de persze jó indokkal ezt is mérlegre teszem), hogy aki idegen férfiakra akar ilyen fokú szexuális hatásokat gyakorolni, meg ezt a figyelmet szeretné magára vonni, annak van egy fajta önbizalomhiánya, amit ezzel kompenzál.


Előre is köszönöm a véleményeteket! :)



2016. máj. 6. 12:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem szimplán nem érdekel, mit gondolnak mások :). Úgy öltözködöm, ahogy nekem tetszik, és ahogy magamnak tetszem. Szeretem, ha a szoknyám a térdemig ér, vagy picit alá vagy fölé, a mellem sosem dobom ki, de nem is vagyok oda értük. A tetoválásomat sem másért csináltam, csak magamért. Hogy milyen reakciót vált ki másokból, az egyszerűen hidegen hagy. Rég túljutottam azon a ponton, hogy mások erkölcsének mentén éljem az életemet, úgysem leszek mindenkinek jó, úgyhogy inkább csak magamnak felelek meg :). Ha sikerül lefogynom, és jól fognak állni a kisebb ruhák, és ha jól érzem magam bennük, akkor abban leszek. Mindenki öltözködjön úgy, ahogy jól érzi magát :).
2016. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, ment a zöld kéz! :)
2016. máj. 6. 13:25
 13/26 Sunshinedoll ***** válasza:
48%

Sok nő tetszik magának - sokkoló -, és az égvilágon semmi baj nincs azzal, ha egy nő, aki jó nőnek tartja magát jól érzi egy csinosabb vagy szűkebb, vagy merészebb ruhában, míg a zsákcuccokban nem.

Te azokban érzed magad csinosan, te dolgod, senki nem kérdőjelezi meg. Az meg a te dolgod, mit viselsz a párodnak, ahogy az meg a többi nő dolga, hogy mit visel az utcán. Semmi köze hozzá senkinek.

2016. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
47%

Bocsánat az offért,de a 8-asra reflektálva.

Nekem mindig azt mondják,és szinte kizárólag nők,na jó néha pár férfi is,hogy mikor gyúrom már ki magam,és mikor fogok végre ingben járni,meg ecsetfejet csináltatni... mert hogy úgy a nőknek sokkal jobban bejönnék,és akkor tuti könnyen lehetne barátnőm...

És mondom nekik,hogy persze. De az már nem én lennék,és jól sem érezném magam a bőrömben,ami ugyanúgy probléma a nőknek,szóval ez egy ördögi kör.Mikor semmi sem jó a nőknek....

24/F

2016. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Sunshinedoll, kértem, hogy pont az ilyen "semmi közöd hozzá" válaszokat mellőzük. Nem szándékoztam megmondani ugyanis senkinek, hogy mit viseljen. A kérdés nem stílusokra, hanem a ruházattal kifejezett szándékos szexualitásra irányult (a tetszésen kívül, persze, mert ez alapvető. Én is tetszem magam sok ruhában :D). De köszönöm a válaszodat!
2016. máj. 6. 13:56
 16/26 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, maximálisan egyetértek veled. Én mindig csodálkoztam, hogy miért jó ezeknek a csajoknak ha "tárgyiasítják", tehát miért jó az, hopgy az elismerést a testükre kapják csak. Ugyanúgy nem értem azokat sem, akiknek mindent megmutatós profilképük van. Miért jó nekik, hogy idegenek az ő képükre élveznek el?


Aztán arra jutottam, hogy ezek a hölgyek másért nem kapnak elismerést, nekik csak a szexualitásuk jutott, amivel felkelthetik a figyelmet. Persze lehet hogy tévedek.

2016. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
87%

Na én egy új titkot árulok el neked erről a témáról. Képzeld el, hogy ez lehet ugyan olyan függőség is, ez a magamutogatás, mint akár az alkohol, cigi. Már nagyon távol vagyok az ilyesmitől, szoknyát térdig érőket szeretem, mellem sosincs kint, amúgy mivel nincs túlsúlyom, nem zavarnak a szűk pólók, sőt, csőnadrágom is van pár darab, ujjatlanból nyáron is inkább a vastagabb pántosokat szeretem, mint a vékonyat vagy pánt nélkülit, de!

14 évesen tapasztaltam, hogy elkezdtem miniszoknyát hordani, ill. haskidobós topot. (ez közel 20 éve volt:-) és láttam, hogy a fiúknak a suliban tetszett, és egyre és egyre inkább csináltam, mert az érzés, az a bizsergető érzés addikciót okozott. Aztán mikor óra alatt rángattam fel a mini szoknyát a combomon 14 évesen, mert a szomszéd padból a fiú már alig bírta, és én ezt élveztem, akkor saját magamtól kaptam hányingert, és visszafogtam magam. De a nők többsége nem olyan tudatos, vagy önreflektáló,, mint én, ráadásul én otthon erkölcsös neveltetést is kaptam.

2016. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Én valahol a kettő közt helyezkedek el: imádom a térd felé pár centivel érő rakott vagy "pörgős" szoknyákat/ruhákat. Alatta meg combfix van, de erről rajtam és a páromon kívül senki se tud. Nyáron szinte nem is hordok nadrágot. Testhez simuló felsőt meg szinte soha.

Az előbbi valószínűleg azzal van összefüggésben, hogy gyerekként szegények voltunk és a bátyám (később mostohaapám) több mérettel nagyobb gatyáit kaptam meg, sose volt szoknyám, de most bepótolom, magyarázatát nem tudom hogy miért pont az ilyen fazonúakat :)

2016. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
57%

Miből gondolod, hogy az általad hordott ruhák mindenki más számára is jól állnak és tetszetősek? Én nem szoktam magam kipakolni, de nem is hordok kintre olyan ruhákat amiket te, mert én jól akarom magam érezni, és azokban nem lenne jó nekem. Ilyen egyszerű. A férfiakra a gyenge szél is képes szexuális hatást gyakorolni, szóval én nem fogok hozzájuk igazodni és nem érdekel milyen hatást gyakorol rájuk.

Amúgy meg manapság a fiúk is tapadós nadrágot hordanak, amiben minden kilátszik, az nem baj?

2016. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
73%
Ja és a férfiak felelősek a saját tetteikért, tehát nehogy már sajáljuk őket amiért nekik el kell 'tűrni' a szexi lányokat élőben és a facebookon. Attól hogy nekem pl nincs riasztó a házamon, még senkinek sincs joga betörni hozzám.
2016. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!