Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » összejönnél olyan nővel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejönnél olyan nővel, aki korábban egy jó barátoddal volt?

Figyelt kérdés
Nem volt köztük rendes párkapcsolat,de szexkapcsolattól meg jóval több. Bonyolult volt az egész,és viszonylag hosszú ideig.
2016. ápr. 1. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Kizárólag akkor, ha a haver azt mondja, hogy Őt nem zavarná. Egy barátságot soha nem dobnék fel egy Nő miatt, nálam ez alap.

38F

2016. ápr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eleve ismeretségi körből nem jönnék össze senkivel, ez alapszabály számomra...
2016. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze olyannal aki ismeretségi körből van.
2016. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha már nincsenek egymással akkor semmi közük jozzá... + a barátok, még a legjobb barátok is előbb utóbb kikopnak az ember mellől... Tudom ezt most nehéz elhinni, de majd az élet igazolja az állításomat...

Ha meg esetleg a csajjal összejöttök és szerelem is lesz, akkor lehet, hogy életed végéig ő lesz a legjobb barátod...

44/f

2016. ápr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Haver exe tabu. Azt sem viselném jól h keféltek sőt érzelmek is voltak. Kizárt
2016. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kerültem már olyan helyzetbe, hogy összejöttem exem haverjával. Nem volt belőle probléma, megbeszélték a dolgot. Most már mindkettő ex, de jóba vagyunk, beszéltük, hogy összeülhetnénk sörözni, dumálni. Minden a kommunikáción múlik.
2016. ápr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

16-22 éves korunkig volt egy csajszi a legjobb haverommal, aztán 25 évesen összejöttek egy másik haverommal, 2 évig voltak együtt, majd 29 évesen egy harmadik haverral jöttek össze, és mint kiderült, abszolút összeillenek, azóta eltellt 14 év, a mai napig boldog házadok 2 gyerekkel...

Ha egy javer rossz néven veszi, hogy te boldog vagy egy olyan csajjal aki már nem kellett neki... Csak azért mert az ő exével aztán te ne járj...

Az a haver nem a barátod...

2016. ápr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!