Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen gyógyír van egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyógyír van egy ilyen hiba miatt történt párkapcsolat tönkremenésére?

Figyelt kérdés

Az exem rengeteg fájdalmat okozott nekem egy idő után és ebből adódóan az ott történt sérelmek egy idő után megjelentek az akkori friss kapcsolatomba.

Tény az, hogy a párom is sokat bántott engem, de így vissza gondolva, lehet, hogy a legtöbb dologért én voltam a hibás. Lehettem volna vele türelmesebb, megértőbb, mert én voltam neki az első.


1x jött 1 hirtelen ötlet még 2014 novemberében, hogy vajon tényleg ő is hűséges-e hozzám? (az előző vacak kapcsolatom miatt jött el a bizonytalanság)és amor a gép előtt ültem valamiért, hirtelen fellángolásból beleolvastam 1 privát beszélgetésébe (tudom, hogy nem kellett volna, nem illik...) és olyat találtam ami elbizonytalanított abban, hogy valóban hűséges-e.


Én hülye ahelyett, hogy rákérdeztem volna, inkább emésztettem magam másfél évig, mert olyan erős falat építettem magam öré, hogy úgy voltam vele, inkább résen leszek.

Mire rájöttem arra, hogy ő valóban tényleg kitartóan szeretett és hűséges volt hozzám, addigra már 1 csepp bizalma se volt felém. Most azt se tudom, hogy van-e egyáltalán valami bizalma már felém...De én meg abban az időszakban értem meg arra, hogy nekem tényleg ő kell és ő a legjobb férfi a világon!(tudom, hogy ez pedig szubjektív...) Rájöttem,hogy végig igazat mondott és tényleg én kelletem neki nagyon. Tegnap szex előtt kérdeztem tőle, hogy szeret-e még, azt mondta, hogy igen, de inkább már szeretetből. Nekem ez nagyon fáj, mert még dobog a szívem érte. Nagyon erősen álompár voltunk és az is borzasztóan megvisel, hogy nagyon sokat veszekedtünk, ő rengeteget sírt és szenvedett (ő a férfi)valószínűleg az én saját "hülyeségeim miatt". De remélem megértitek azt, hogy én pedig az exem miatt mentem így tönkre és soha nem akartam volna bántani ezt a fiút.

Borzasztóan fáj és majd meghasad a szívem azért, me ő most így boldogtalan.

Csak 21 évesek vagyunk, de ne tudjátok meg, hogy mennyire szeretett és az elején mennyire erősen odavoltunk egymásért...

Szerintetek van valamilyen vissza út?

Most nagyon magam alatt vagyok.

Azt szeretném elérni, hogy újra megbízzon bennem és ne is kételkedjen abban, hogy neki más kell, csak én. (régen így volt, de tönkre vágtam a bizonytalanságommal ezt)

Félek attól, hogy bekövetkezik az a félelmem, ami csak az én fejemben létezett, de sajnos már lehetséges, hogy nem csak az én fejemben létezett, hanem már létezik: hűtlenség.


Attól tartok, hogy jön 1 lány, aki szebb lesz nálam, kedvesebb és a párom arra jön rá, hogy neki ő kell. Azért félek ettől, mert a mi kapcsolatunk nem áll stabil lábakon, és a párom már annyit beletett ebbe a kapcsolatba, hogy nem érzi már azt, hogy van tovább értelme,d ennek ellenére még is velem van, és azt mondja azért, mert nagyon szeret.


Így is érdemes együtt maradni? Működhet akár 1 életen át a kapcsolatunk, ha már mindketten csak erős szeretetből szeressük egymást és nem szerelemből?


21/N, és ő 21/F



2016. márc. 21. 08:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%
Így jár, aki kis takonnyal kezd. Keress igazi érett pasit!
2016. márc. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy ez valaha Talpra áll mert mindent elcseszerintettél a bizalmatlankodással... Nekem is negatív tapasztalataim voltak csak a párom elõtt, mégse álltam hozzá úgu,hogy õ is tuti ezt meg azt csinálja majd, mert Minden férfi és kapcsolat más. Inkább szakítsatok mert ez így csak szenvedés mindenkinek.
2016. márc. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%

A régi sérelmeket nem szabad kivetíteni arra, akinek sem közé hozzá. Vmilyen formában rajta próbáltad levezetni az édes által okozott....

Te a helyében mit tennél.

2016. márc. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá. Javítva
2016. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Exed is javítva,vmiért a tabletten átírja a szót amit épp írtam.
2016. márc. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
26%
Csak az az egyetlen megoldás, ha te Önmagaddal megérteted, hogy a srác rendkívül amatőr fejben és emiatt képtelen kezelni a nőket nehéz helyzetekben is. Ilyen esetben megértőnek kell lenni a másikkal, megbeszélni, vígaszt adni neki, nem pedig még jobban nekiugrani. Ez pontosan az amatőrség.
2016. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

A bizalmatlankodásnak és a jövőn filozni fölösleges.meg fogod bánni késöbb.próbáld élvezni ami van és ameddig tart.

Nem lehet túl nagy önbizalmad .hisz arra mèg nem gondoltál h te elöbb találsz valakit akiben megbizhatsz .

2016. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Én valami lelki fröccsöt vártam volna, nem a negatív hozzászólásokat, így is teljesen magam alatt vagyok...
2016. márc. 21. 17:23
 9/23 A kérdező kommentje:

Kedves 10:34-es válaszoló!

Ha figyelmesen elolvastad volna amit írtam, akkor ekkora hülyeséget nem írtál volna.

2016. márc. 21. 17:25
 10/23 A kérdező kommentje:

Figyeljetek...

Tegnap szeretkezés után mondtam neki valamit, amiből azt szűrte le, hogy biztos már nem szeretem őt, és szegény dühösen sírva fakadt. Mondtam neki, hogy ne haragudjon a pontatlan fogalmazásomért, és kezdett megnyugodni, ahogyan mondtam neki, hogy én még mindig szeretlek téged. Utána szorosan magához ölelt és puszilgatni kezdett engem.

Szeretjük még mindig egymást, értitek? Környezetünkben lévők is ezt a visszajelzést adják.

Nem hagyom veszni ezt a dolgot!

Inkább légy szíves segítsetek embertársaitokon!

Hogyan gyógyíthatnám be a szívét?

Hogyan lehetnénk újra boldogok együtt?

2016. márc. 21. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!