Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, szeretnétek ilyen barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szeretnétek ilyen barátnőt?

Figyelt kérdés

Nagyon gondoskodó és támogató természetem van, eddig sok önbizalomhiányos embernek jobbá tettem az életét, és a barátomnak is gyakran mondom hogy milyen szexin néz ki (tényleg így gondolom, pedig van egy kis túlsúlya), ha gondja van a tanulásban, akkor biztos meg fogja tudni tanulni, elmondom neki hogy büszke vagyok rá hogy sportol stb... A másik hogy mindig megköszönöm neki ha tesz értem valamit és adok neki egy csókot is ha olyan helyzet van.

Félek hogy egy kicsit túlzó a viselkedésem, és hogy túlságosan "körbeudvarolom". Nektek mi a véleményetek erről? A barátomon nem látszik hogy zavarná, bár legutóbb megjegyezte hogy ez igazán apróság volt, nem kell ezt is megköszönni... :S

Meg kellene változnom szerintetek?


2016. márc. 20. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Egy a baj a hasonló csajokkal: "gyereket mielőbb" felfogás.
2016. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
*és onnantól a férfi másodlagos
2016. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
A válaszhoz engem azért érdekelne, hogy a kis cukiságaid mellett milyen a segged és hogy mekkora rajongója vagy az orális élvezeteknek.
2016. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Nálam ez alap. Egy kapcsolatban támogatod a másikat és motiválod. Azt meg hogy megköszönöd, ha te is kapsz valamit, szerintem ez is alap.
2016. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat jó lenne egy ilyen lány! Őszintén szólva kicsit irigylem a parodat hogy ilyen lanyt talált ! :))
2016. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 VirágésBence ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, ha támogatod a barátodat, de ezt is lehet túlzásba vinni. Nem gondolnám, hogy változnod kéne.
2016. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit sok lenne, de ha nem mondja, akkor ne változz. Meg úgy egyáltalán, ha változni akarsz, akkor magad és ne más miatt csináld.
2016. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szerintem te így vagy jó ahogy vagy, nem kell változnod mert így vagy önmagad ahogyan vagy.


Személy szerint én is vágyom egy ilyen barátnőre mint te, amikor olvastam hatalmas irigységet kezdtem el érezni a párod iránt, mert nekem is vannak túlsúllyal problémáim, igaz fogytam is le 120 kilóról 85 kilóra de sajnos vissza sikerült híznom 1 év alatt 98 kilóra. Jellemre is annyiból változtam hogy bátrabb meg közvetlenebb lettem ami végett több barátom lett min volt. Az önbizalmammal még vannak gondok lehet ezért nem megy a csajozás vagy nem is tudom. Nem igazán járok el, a barátim idősebbek nálam. Hiába élek 23 évesen mozgalmas életet mert nekem nem abból áll hogy itt ülök reggeltől estig a gép előtt folyamatosan.


Én sajnos veled hasonló lányt/nőt sosem találtam, még ha találtam is foglalt volt. Persze az idősebb nőkkel jobban kitudok jönni valamiért, de ők már férjes család anyák.


Azt javaslom neked inkább becsüld meg a párodat és ne bántsad őt mert én bár irigy vagyok rá, de megértem a helyzetét a leírásod alapján, és én szerintem jó párszor már összetette a két tenyerét és hálálkodik hogy ilyen nőt talált mint te!

2016. márc. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!