Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik ferfi az idealis tars?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik ferfi az idealis tars?

Figyelt kérdés
Melyik ferfi az idealis tars, akivel jol erzem magam jol kommunikalunk, nevetunk de anyuci kisfia es elherdalja a penzt, vagy aki komolyabb es mindent megadna es van jovokepe de nehezen nyilo csendesebb tipus?
2016. márc. 1. 01:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Hosszabb távon szerintem a második típussal való kapcsolat életképesebb. "anyuci kisfia es elherdalja a penzt" az ilyen nem elég érett, nem is nevezhető férfinak igazából :d
2016. márc. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a 2.
2016. márc. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az első ha ezek közül lehetne csak választani. Sose kéne olyan férfi, aki mindent komolyan vesz és nem tudjuk csak úgy lazán jól érezni magunkat együtt, akár szórni kicsit a pénzt amíg belefér... De amúgy inkább egy harmadik személy, aki a kettő ötvözete :)
2016. márc. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2.

vagy inkább egy 3.

2016. márc. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én valahol a kettő között vagyok úgy érzem.. De az tény, hogy soha nem engedtem-engedném bárkinek is, hogy irányítson, legyen az barátnő vagy feleség. Még az anyám se tudott irányítani sosem. Hogy ez mennyire vonzó tulajdonság, azt már nem az én dolgom megítélni.
2016. márc. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 1 voltam, miután megtudtam, hogy asszonykám terhes, egy nap alatt 2-es lettem... Leszámítva a nehezen megnyílós részt..
2016. márc. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Számomra az általad felsoroltak közül egyik sem.
2016. márc. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én, bár egyik leírás sem illik rám teljesen.
2016. márc. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha engem kérdezel, nekem egyik sem igazán. Hiába komoly és van jövőképe, ha nem érzem jól magam vele. Hidd el, tapasztalatból mondom, ez később csak rosszabb lesz.

De a másik szempontból meg hiába érezzük csudajól magunkat együtt, ha tisztán látszik, a jövőben nem lehet majd rá számítani, mint komoly férfire.

2016. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!