Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az ismerőseiteknél a párok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerőseiteknél a párok hány %-a tényleg jo pár? Sokan vannak nem hozzájuk passzoloval együtt? Miért, miota? Igy is jol érzik magukat?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%
0%
2016. febr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Na aztmondja:

Haver együtt van egy csajjal de a csaj pénzes zsákot látja benne a haver meg hülye de már mondtam neki nem érdekli.

Anyám és apám, fater egy igazi P de anyám sajnos kénytelen vele lenni 3 gyerekkel nem egyszerű ugrálni -ugy hogy én már nem is lakok otthon-

No meg exem hogy ne legyen egyedül egy olyannal aki cselédnek használja.

A többi megtalálta párját úgyhiszem ez a 20% talán

2016. febr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nem sok :D Egyik legjobb barátom egy olyan csajjal van együtt aki úgy viselkedik vele mint egy darab sz**ral, az ismerőseim fele hetente váltogatja a párját, a maradék >10% meg normális kapcsolatban van
2016. febr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én elég kevés boldog párt látok sajnos magunk körül. Van aki azért van a barátnőjével, mert úgy érzi nem találna jobbat. Vannak akik folyamatosan veszekednek (akkor is ha négyesben elmegyünk valahová). Van olyan lány aki 15 éve van egy boldogtalan kapcsolatban, de nem mer szakítani, mert a pasi fenyegeti. Van aki 8 éve várja, hogy eljegyezze a pasi és végre továbblépjenek, de semmi nem történik, ő is boldogtalan.. Szóval nem tudom, elég kevés a boldog pár körülöttünk. Nekünk mindig azt mondják, hogy "könnyű nektek, ti milyen jól megvagytok.." Szerintem mi azért vagyunk ilyen jól meg, mert tényleg nagyon illünk egymáshoz. Én sokáig kerestem valakit, aki megfelel az elképzeléseimnek, és azt hittem már nincs is ilyen férfi, szóval nagyon szerencsésnek érzem magam.
2016. febr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mivel nem látok bele az életükbe, nem élek velük, hogy tudjam, hogy csak álarcot viselnek, vagy az a valódi arca a kapcsolatuknak.
2016. febr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
családomban összeillő párok vannak,baráti társaságban pedig nem passzolók-ők azért vannak együtt, mert beletörődtek, nem mernek kilépni a kapcsolatból és áltatják egymást,de közös tervek nincsenek.(utóbbiak 2-3-5 éve vannak együtt)
2016. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Költőnő? ***** válasza:
ami az én fogalomrendszerem szerint is tényleg őszinte, boldog és jó és bele is látok: hááát. Nagy jóindulttal adok 30%-ot.
2016. febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Viszonylag kevés jó párt látok, akár a családot akár az ismerősi körömet nézem. Persze, problémák még a jó kapcsolatokban is vannak, csak ők nem úgy kezelik ezeket, mint a nem annyira jó párok.

Vannak, akik megszokásból, egymásra utaltságból vannak együtt, van, aki nem akarja magára hagyni a beteg párját, aki az őrületbe kergeti, van, aki a párja háta mögött kikezd mással, van, aki annyira megjárta ilyen téren, hogy nem hajlandó összeköltözni senkivel, van olyan pár, ahol az egyik élősködik a másikon.

2016. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az ismeretsegi koromben levo legtobb parkapcsolatot nem mondanam jonak es egyiknek sem lennek a helyeben. sokan vannak nem hozzajuk passzoloval, sokan megalkuvasbol vannak egyutt, paran azert, m ugysem talalnak jobbat/mast. A legtobb elvan, m elhiteti magaval, h ez igy jo. Vannak olyanok, akik mar valnak, vagy szakitottak, vagy eppen afele haladnak.
2016. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Mcgalagony17 ***** válasza:
54%

A családomban egyáltalán nem láttam példát pozitív párkapcsolatra, a barátaim mind szinglik, a tágabb ismerősi környezetben pedig két zipzáras párocska van, aminek az az ismertetőjegye, hogy nem bírnak egymás nélkül létezni sem... Valószínű, ez nekem csak a negatív példáim miatt fura. Sosem bírtam megérteni, miért nem igénylik ezek az emberek az magánszférát időnként -szerelem ide vagy oda -, de halálosan boldogok. :) Én nem ítélek el senkit addig a pontig, amíg az én szingli életformámba nem állnak bele...


22/N

2016. febr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!