Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minden fiút le lehet nyűgözni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiút le lehet nyűgözni főzéssel? Ilyen esetben is?

Figyelt kérdés

Gáz vagy nem gáz, nem szoktam főzni és nem is tudok egyszerű kajákon kívül. A szüleimmel lakom még és nálunk úgy van, hogyha anyukám valamiért nem főz vagy nem hoz a munkahelyéről kaját, akkor kapok pénzt, hogy vegyek magamnak valamit.

Na, de most megjött a kedvem ahhoz, hogy valamit főzzek a barátomnak, mert üres lesz a lakás és gondoltam, ennivalóval várom. :)


Na, az a helyzet, hogy én mondtam neki még a kapcsolatunk elején, hogy nem szoktam főzni meg nem tudok nagyon, ő meg mondta, hogy ő se, és ez is egy közös pont. Tehát nem hogy bántotta a dolog, de még jót is talált benne. Így nem venné ki magát hülyén, ha most mégis főznék neki? Mintha nem lennék önmagam vagy nem tudom...


Vagy kajával minden pasit le lehet venni a lábáról? :P


2016. febr. 10. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj valamit nyugodtan, valami egyszerűbbet,találsz a neten egy rakás receptet.

Engem lenyűgöznél:D

2016. febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fontos neki a téma, akkor hanyattvágódni nem fog, legfeljebb a meglepetéstől. De az biztosan jól fog neki esni, hogy próbáltál némi örömet szerezni neki. Akkor is, ha esetleg nem sikerül tökéletesre az étel.

Ez nem férfispecifikus dolog szerintem, ilyen figyelmesség bárkinek jól eshet.

2016. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Blade Bone ***** válasza:
Aranyos dolog. :)
2016. febr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!