Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, Nők! Tudtok kacsát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Tudtok kacsát sütni? Kapcsolatban hogy álltok a főzéssel?

Figyelt kérdés

Nekem fontos, hogy egy nő tudjon, szeressen is főzni. Mielőtt jönnének az egyenjogúsági kommentek, hogy főzzem, süssem meg magamnak, elmondom, hogy szívesen, bármikor. Férfiként a főzés nem okoz gondot. De olyan nőt nem vennék el, aki nem tud egy jó kacsasültet elkészíteni. :D

Főként a 18-30 éves, korosztálynak szól a kérdés. :)


2015. okt. 25. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Épp most szándékozok kacsát sütni, de látom, ez egy burkolt partnerkereső kérdés, és a válaszom túlkorosság miatt irreleváns :)
2015. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én férfi létemre megtanultam főzni mert a mai kedves nők nem nagyon tudnak! én a pacallal vagyok így mint te a kacsával :D
2015. okt. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegetáriánus vagyok, szóval kacsa kiesett, de jól főzök. Viszont van párkapcsolatom.
2015. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért pont kacsa? :D Nem azért mert nem finom, az az egyik legjobb kaja.


Tudok főzni, de csak alapszinten, van mitt fejlődnöm. 19 évesen itthon lakva sok lehetőségem nem volt, de amúgy szeretem csinálni. (még :D) kicsit hobbi szerű, a sütéssel együtt. Kéthetente kb kipróbálok valami új kaját mindig, még ha nem is sikerül sokszor a legjobban. Szóval igen, lényegében a szándék megvan. :D

De szerintem ha egy nő hazaér egy hosszu munkanap után, ami épp olyan hosszú volt mint a férfié akkor igazságtalan minden házimunkát rásózni. Ha a férfi nem akar főzni takarítson meg ilyesmi. Vagy fordítva.

2015. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

főzni szeretek és tudok is

de kacsát még nem csináltam ...


de miért pont kacsa ???

2015. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert aki rendszeresen süt kacsát, az valószínűleg jóban van a saját készítésű ételekkel és a gasztronómiával.
2015. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, egyrészt nem szeretem a kacsát, másrészt főzni sem. Alapvető ételeket meg tudok csinálni, de nincs sok időm főzőcskézni.

18

2015. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alap dolgokat meg tudok csinálni, de mivel nem volt aki megtanított volna és szerintem senki sem úgy születik, hogy tud, vmikor meg kell tanulnia. Az én barátom is ugyanígy van ezzel, ezért ketten szoktunk kísérletezni a főzéssel. De nem mondja, hogy milyen béna vagyok, mert nem tudok egyből kacsát sütni, hisz honnan tudnám megcsinálni, ha még nem csináltam? Én sem mondom neki, hogy miért nem szedi szét az autóm apró darabokra és szerel meg mindent rajta, hisz honnan tudná hogy kell csinálni. Ha egyszer-kétszet látja az ember, akkor megtanulja, de senki sem úgy születik.

Szóval nem ártana visszavenni az igényekből, mert ez elég gáz

2015. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!