Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek vidéken otthon főzéssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek vidéken otthon főzéssel-sütéssel volt a lakodalma, annak mennyi lett a végösszeg?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 21:41
 1/6 anonim válasza:
780 ezer
2013. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi én nem fejtettem ki a kérdésemet.....minden költségre kíváncsi vagyok, mi mennyibe került, hány fő, stb...
2013. aug. 7. 21:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi 100 embert szeretnénk, és azt reméljük, hogy nem lesz 3-400 ezernél több az egész. Akárhogy is, de beleszorítjuk ennyibe.
2013. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem lesz egyszerű, de szorítok! Tippeket adhatnál :) Mi 8000 Ft-tal számolunk/fő és 140-en leszünk elvileg
2013. aug. 8. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát mi úgy tervezzük, hogy pl egy disznót levágunk, nem tartunk ugyan mi disznót, de veszünk egyet, akkor a húsnemű kb. 100ezerből megvan a 100 emberre, ehhez pedig köreteket mi csinálnánk otthon, illetve rokonokat kérnénk amire csak lehet, tehát süteményekre. A tortát is mi szeretnénk megsütni, nem pedig cukrászdából vásárolni.

Így egy helyet, ha olcsón kibérlünk (eddig van egy ajánlatunk, 30ezerért odaadják egy egész estére az egyik helyet, ahol elfér 100 ember), még persze megkérdezünk egy pár helyet. Ismerősöktől igyekszünk begyűjteni annyi hűtőt az ételek tárolására, amennyit csak lehet, és ha kell, akkor evőseszközöket/asztalokat, székeket.


A ruha számomra nem olyan lényeges kérdés. Eleve úgy néz ki, hogy a párom egyik rokona megvarrja majd nekem olcsón, de akárhogy is, nekem elég csak egy egyszerű fehér ruha, nem szeretnék drága habos-babos abroncsos csodákat felhúzni.


Valahogy így próbáljuk megoldani majd.


Aztán még az is lehet, hogy kinézünk valami olcsóbb vendéglőt, de sütit, tortát mindenképp mi csinálunk.

2013. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jah, én voltam a 3-mas
2013. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!