Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El vagyok keseredve. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok keseredve. Mit tegyek? Szeretem a párom, de kiélném magam.

Figyelt kérdés
Évek óta együtt vagyunk,és mindent megtesz értem. de nem voltam még mással, és szeretném kipróbálni,h milyen más pasival. Viszont ő gyereket tervez, én pedig addig nem szeretnék. Ha kicsit másal lennék viszont akkor tuti elhagyna, és megalázó lenne neki visszafogadni. Mit tegyek,nagyon frusztrál.

2016. febr. 6. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakítsatok,ő már komolyabban tervez te pedig nem. Ez elég nagy indok a szakításra :)

Nem a te hibád,nem mindenki van úgy összerakva hogy amint megszületett házasodjon és tervezzen gyereket.

Éld ki magad,váltsd valóra az álmaidat mert amikor már házas leszel akkor nem lesz meg ez a lehetőséged

2016. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Úgy gondolom, hogy ezt beszéld meg vele mindenképpen.

Amit érzel, az egy természetes folyamat része. Ki kell élned magadat. Mind el neki, hogy el tudja dönteni mi legyen a továbbiakban.

2016. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Neki ezelőtt volt már más?
2016. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szakíts most, mert különben nagy bajok lesznek.
2016. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez így valószínűleg tényleg nem fog menni. Szerintem, ha másra vágysz, akkor nem is szereted igazán. Lehet, neked is jobb lenne, ha szakítanátok, mert, ha gyereketek lesz és később ez újra eszedbe jut, esetleg megcsalod, akkor mégrosszabb lesz és több embert érint majd.
2016. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy dolog a szerelem, és egy teljesen más dolog a működő párkapcsolat. Utóbbihoz sajnos(?) megegyező jövőkép kell, és nálatok ez nincs meg.
2016. febr. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!